Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak fontosabb az anyja...

A páromnak fontosabb az anyja mint én. Ez normális?

Figyelt kérdés
Szó esett erről, az én felfogásom szerint ha egy férfi megházasodik,a feleséget kell első helyre tenni nem az anyját. Mi még nem tartunk házasságnál,de szerinte az anyja fontosabb mint akárki,mint a jövendőbeli felesége,mindenkinél. Ha telefonon beszélünk és hívja az anyja engem rögtön kinyom,de ha én hívom mikor az anyjával beszél nekem nem veszi fel.. messze laknak a szülei, más országban,és azt mondta ha választania kellene hogy velem tölti az újévet vagy a szüleivel akkor a szüleit választaná. Azt hittem egy kapcsolatban az a normális ha kettesben vagyunk ilyen eseményeken,aztán utána persze mehetünk látogatóba…Valamint azt a példát is felhozta,hogy ha ő vezet akkor az anyját ültetné maga mellé nem a feleségét… szerinte ez mindennél fontosabb,hogy tiszteljük a szüleinket,ami igaz is de nem sok ez? Vagy én gondolom rosszul hogy előbb a párod jön és utána anyád?

dec. 14. 12:37
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:
67%

Nem derült ki, hogy mennyi időt tölt egy évben az anyjával, és mennyi időt tölt a nőjével. Ha az anyja külföldön él és telefonál, az lehet, hogy fontosabb, mint amikor az az élettárs telefonál, aki minden nap vele van. A Újév az itt a szilveszter estét jelenti? Vagy az év első napját?

Szét tudja cseszni a kapcsolatot, ha az anyós mindig beleugat a dolgokba. De ha gyakorlatilag sosincs jelen, (azt olvastuk, hogy más országban él) akkor ez az anyós probléma kicsit túl van hisztizve.

dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
12%
Te szülted párodat? Illetve te ismered egészen pici csecsemőkorától a felnőtté válásáig? Nem?.. Hát akkor meg is van a válasz..
dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
64%

Milyen nemzetiségű ez a béta nyomorék?

Illetve nem is annyira nyomi, mert dugni, és gondolom mosni, főzni, takaritani tart egy nőt, de a szerelme az anyja.

Ez a mihaszna, semmibe nem néz téged. Lenéz, kihasznál. Hogy hagyhatod?


Én takarítanám el az életemből az ilyet.

dec. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
79%

Az a más ország ahol a szülei laknak hol van? Kína? Korea? Vietnám? Ott ez teljesen megszokott mentalitás. Mondhatni kulturális különbség, nem konkrétan a pasi akit kifogtál ilyen. Pont fordítva, akkor lenne a saját kultúrájától idegen, amolyan liberális, "elnyugatiasodott" szemléletű ha veled értene egyet.


Ellenben ha európai vagy amcsi a pasi (etnikailag mindegy micsoda, a lényeg hogy hol szocializálódott, milyen közegben nőtt fel), akkor erősen elgondolkodnék, hogy kell-e nekem ilyen tökkelütött mamaegyszemfiacskája aki képtelen felnőni és elszakadni az anyjától.

dec. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
81%
Némelyek itt nagyon el vannak tévedve és rugaszkodva! Pontosan a kérdezőnek lenne normális hozzáállása normális kapcsolathoz, csak a pasi nem gondolja ezt komolyan!
dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
38%
19: Amúgy ez igaz és nem is igazán tartom jónak a csajom-pasim kifejezéseket. De ha most itt a kérdező komoly kapcsolatra gondol, akkor ezzel kapcsolatban másik fél ne dugóeszközt hozzon fel.
dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
85%
Én megmondanám neki, hogy akkor d**ja meg az anyját is. Ilyen emberrel sosem szabad együtt lenni.
dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
17%

ÁLLJ!


Te kérdező, honnan tudod, hogy mit tervez veled...veleTEK a pasi?

Meg nem válaszoltál arra sem, hogy kije/mije vagy?

dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
81%
Megjelent pár incel a kommentelők közt. 🤣 Nyugi, a ti "szexháziállatotok" a bal vagy a jobb kezetek.
dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
81%
Mindkettő fontos, én nem tennék ilyen rangsort. Viszont alkalmakhoz, vagy esetekhez kötném, hogy adott időpontban, vagy dolognál az anya fontosabb, máskor a feleség. De ez nagyon hülye felfogás mindkettőtök részéről, hogy a vőlegényed az anyját mondja, te meg magadat mondod fontosabbnak. Ha így álltok egymáshoz szerintem nem lesz hosszú a kapcsolatotok.
dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!