Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már együtt (esetleg...

Voltatok már együtt (esetleg házasodtatok) egy férfival a pénze miatt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 14:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

nem a pénzmiatt vagyok a párommal, de nem tudtam volna bele szeretni ha nincs megfelelö munkája, ha nem éreztem volna hogy mellette anyagi biztonságom is meglesz. persze ez csak egy adotsága ami miatt bele szerettem.


Völegényem volt amikor a mostani párommal megismerkedtem. A völegényemböl kivoltam ábrándulva mert soha nem volt pénzünk, állandó anyagi gondok, pedig nekem régen ilyen nem volt, szüleimtöl mindent megkaptam aztán jó munkám lett, és továbbra is fenttudtam tartani magamat. de mikor exemmel össze költöztünk folyamatos anyagi gondok. de ö nem volt hajlandó többett tenni hogy több pénzünk legyen, ö csak mindig másokat szidott akinek több pénze volt.


na ekkor jött a mostani párom aki a felettesem volt, habár velem egyidös, aki tudta mit akar. persze az anyagiak mellett ott volt, hogy állandóan boldog voltam már a munkában is. 4 éve vagyunk együtt, van egy közös babánk és rettentö boldog vagyok vele. mára már én is közel annyit keresek mint ö, de tudom hogy ha egyszer munkanélküli leszek sem kell félnem hogy éhen halunk.

2010. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem. Vannak nagyon gazdag barátaim, férfiak és nők is, az én szememben nem különbek, többek, jobbak, mint a nem gazdag barátaim.

Szerelmileg is az érdekel, milyen ember az, aki nekem megtetszik/akinek én megtetszem.

2010. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nem...
2010. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%
igen. persze csak ha a pasi is olyan. nem hiszek a szerelemben, az 1-2 év alatt úgy is elmúlik, nemhiába van rengeteg válás és a gyermekét egyedül nevelő szülő. Ha jól kijövünk egymással, nem erőszakos stb. és gazdag, akkor vele lennék akkor is, ha nem vagyok szerelmes. Anyagi biztonságban nevelhetném a gyerekeimet, mehetnénk utazni, azt tanulnának amit akarnak.
2010. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
96%
A fiam párja megpróbálta felszedni a férjem, mivel jól keres. Amikor eljöttek a szoknyáját felhúzta, a mellét kitette, mert "melege" volt. Mellé ült, karácsonykor egyedül a férjemnek adott ajándékot. De a férjem baszott rá, ezért "haragszik" és nem tartja a kapcsolatot.
2010. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Érdekes a két kérdésre adott válaszok mennyire eltérőek, vagy azóta mások olvasgatnak itt?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. okt. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Igen. Ha egy férfi élhetetlen, akkor mit tiszteljek rajta? Főleg ha nekem több pénzem van mint neki.
2012. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!