Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg "kényeske" lehetek,...

Tényleg "kényeske" lehetek, hogy ezért nem költözöm el otthonról? 30N

Figyelt kérdés

Napi 3 órám megy el munkába utazással, hiába, lefáradok. Hétvégén örülök, hogy sehová nem kell mennem.

Családban mások megszóltak, hogy ebben a korban már rég egyedül kellene élnem. De anyu-apu hiányolna, ezért meg kéne őket látogatnom hétvégente. Nekem ez valahogy nem férne bele az időmbe. Inkább velük lakom, és így épp kijön minden kényelmesen. Nem értem mást ez miért zavarja.


febr. 2. 09:21
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem lakást venni, budapesti albérletre meg rámenne a fizum.
febr. 2. 10:23
 12/52 anonim ***** válasza:
86%
Én először 32 évesen kezdtem el egyedül élni, és azt kell mondjam, más ember lettem tőle. Boldogabb. Van lehetőséged jobban figyelni magadra, hogy ki vagy, milyen szokásaid vannak, mik a fontosak az életedben. Igazából, neked ez így kényelmes, és félsz változtatni. Én csak bátorítani tudlak, hogy próbáld ki. :)
febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, ha vénlányként akarod feldobni a bakancsot, nincs evvel semmi baj. De ha pasit is akarsz majd, de nem nézel ki annyira jól, akkor ne lepődj meg, hogy ha hamar lekoccolnak.
febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
82%

Mert ma az ingyenélés menő gyerekcsinálásért àllami ingyen milliókból, azaz csokból. (Hoppá nem állami, hanem tisztességesen dolgozó emberek adójából elpazarolva!)

A takarékoskodás, spórolás, előrelátás továbbá a többgenerációs együttélés, a nagyszülők mindennapi jelenléte egy gyerek életében, az idős szülőkről való személyes gondoskodás meg lassan büntetendő dologgá válik...

febr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, ne aggódj, ne törődj a birkákkal, gondolkodj és cselekedj továbbra is tiszta fejjel, ép ésszel!
febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
3%
15: azért szerencsére, nem Afrikában vagyunk, ahol nyugdíj, mint olyan, a legtöbb helyen egy forintnyi nem létezik, szó szerint. Bármilyen kórházi ellátásról,eü biztosításról és társairól meg meg sem szólalok.
febr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 Kólauborkával ***** válasza:
81%
Én is valahogy így vagyok ezzel, a családi házban elférünk, mindenkinek saját lakás mérövel. Kit érdekel kit mit gondol? Van aki az összes rokonát utálja, annak nem fér bele…
febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
82%

Nem kényes vagy, hanem életképtelen.


Ennyi idős fejjel eszem ágában nem lenne anyámékkal élni a gyerekkori szobámban, hanem élném a saját életem.

Először is, keresnék egy olyan munkát, amiből egy albérlet fenntartható. Ezután közelebb költöznék ahhoz a munkahelyhez, hogy ne töltsek minden nap fél munkanapot ingázással.

Utána pedig kerítenék egy hobbit magamnak, barátokat, párt.


A szüleidet pedig akkor látogatod, amikor szeretnéd. Gyenge érv, hogy hiányoznál anyunak és apunak, ezért nem költözöl el. Ha nem változtatsz, örökké tőlük fogsz függni, az egész életed arról fog szólni, hogy őket boldoggá tedd.

febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
19: Keressek olyan munkát amiből ki tudom fizetni az albit? Kerestem, nem leltem. Amit leltem, onnan nem hívtak vissza. Sima érettségivel nem nagyon kapkodnak utánad. Ha most azzal jössz, hogy miért nem képeztem magam tovább, hidd el megpróbáltam. Kibuktam egyetemről. Nem vagyok sajnos annyira okos.
febr. 2. 10:57
 20/52 anonim ***** válasza:
77%
#12 na megint egy kérdező, aki csak olyan választ fogad el, ami neki kényelmes. Minden másra van kifogása.
febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!