Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg "kényeske" lehetek,...

Tényleg "kényeske" lehetek, hogy ezért nem költözöm el otthonról? 30N

Figyelt kérdés

Napi 3 órám megy el munkába utazással, hiába, lefáradok. Hétvégén örülök, hogy sehová nem kell mennem.

Családban mások megszóltak, hogy ebben a korban már rég egyedül kellene élnem. De anyu-apu hiányolna, ezért meg kéne őket látogatnom hétvégente. Nekem ez valahogy nem férne bele az időmbe. Inkább velük lakom, és így épp kijön minden kényelmesen. Nem értem mást ez miért zavarja.


febr. 2. 09:21
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
77%
😂 Hát akkor tényleg kényeske. Ez van!
febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
89%
Van különbség aközött, hogy kényelmes ez neked vagy szimplán nem teheted meg mint sokan mások mert minden rohadt drága és inkább választod a mama hotelt.
febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
90%

Alapjáraton senkinek semmi köze hozzá hogy élsz, de ha már feltetted a kérdést akkor kapni fogsz véleményeket. Úgy látom a válaszaidból, hogy neked ez így szimplán baromi kényelmes, minden más opcióval van valami bajod.

De ha nektek jó így, akkor meg sem kellett volna születnie ennek a kérdésnek

febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
87%
Itt inkább az a gond, hogy alapvető dolgokat határoz meg az életedben az, hogy a szüleid nem képesek elengedni.
febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
89%
De lehet, hogy nem a szüleiddel van gond, csak kényelmesebb rájuk fogni, hogy őket kell látogatnod.
febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
84%
A 20-as válaszodból kiderül, hogy erre az életre desztinálod magad. Olyan nincs, hogy nem tudsz változtatni a helyzeteden, viszont sokkal kényelmesebb benne maradni ebben a langyos vízben. Megértem.
febr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, ha az egyetem kuka, akkor gondolkodtál már akármilyen hiányszakmában?
febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
88%

Nem mondom hogu kenyeske vagy de az biztos hogy semmi igenyed nincs az onallosagra ami ebben a korban eleg furcsa.

Ha kozelebb koltozol a munkahelyhez akkor maris nem kell napi 3 orat utaznod, lehet hogy meguszod fel oraval.

A szuleid is attudnak menni hozzad ha elhivod oket es amugy sem kotelezo minden hetvegen talakozni veluk.

Ha en kozel laknek a szuleimhez akkor kb 2 hetente mennek hacsak nincs tobb idom.

febr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
31%
Tineéveim végén én is mindenáron el akartam kerülni otthonról, de most így életem delén túl látom, hogy azok jártak jól akik elnyújtották a gyerekkort minél tovább.
febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:
Privátos: Elfogadom! Mondd :DD
febr. 2. 12:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!