Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg "kényeske" lehetek,...

Tényleg "kényeske" lehetek, hogy ezért nem költözöm el otthonról? 30N

Figyelt kérdés

Napi 3 órám megy el munkába utazással, hiába, lefáradok. Hétvégén örülök, hogy sehová nem kell mennem.

Családban mások megszóltak, hogy ebben a korban már rég egyedül kellene élnem. De anyu-apu hiányolna, ezért meg kéne őket látogatnom hétvégente. Nekem ez valahogy nem férne bele az időmbe. Inkább velük lakom, és így épp kijön minden kényelmesen. Nem értem mást ez miért zavarja.


febr. 2. 09:21
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

Szobát? Aztakrva!

Minek mennék szobába, jópofizzak idegenekkel? Ilyesmire nem vágyom bszki.

Egyre jobbak az ötletek komolyan siralmas.

febr. 2. 16:45
 42/52 A kérdező kommentje:
Privátra: Köszönöm, egyetértek!
febr. 2. 16:46
 43/52 anonim ***** válasza:
85%
#41 a te siralmas helyzeteden próbálnak segíteni tippekkel te gyökér…
febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
Kabbbeeee
febr. 2. 16:55
 45/52 anonim ***** válasza:
83%
Ez a bunkó egyáltalán nő? Eleve gyanús volt, hogy csak provokátor, de ez erősen rásegít.
febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
55%
Sztem is vmi hülye aki erre veri.
febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem a válaszolók eddig

tök jó ötleteket adtak csak

neked egyik sem felelt meg.

febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk én fixen nem élnék olyan helyen, ahonnan 1,5 óra csak beutazni a melóhelyre, aztán ugyanannyi vissza - csináltam, félév után beköltöztem a fővárosba, mert rhadtul nem opció, hogy reggel fél 7-től este fél nyolcig nem vagyok otthon.


Bocs, nagyon fordítva ülsz a lovon.

El kell költözni, közel a melóhelyhez, ez az alap, és akkor nem probléma pl a szülők meglátogatása sem időnként.


Egyébként ŐK mit gondolnak erről? Mert én, bármennyire szeretem a gyerekemet, nem akarom és nem hagyom, hogy még 30 éves korában is nálam éljen.

febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
24%
A jó ötlet az lenne ha bekussolnátok végre. A kérdező teljesen jól csinálja, ne akarjátok ezt elrontani!
febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
51%
Nem kényeske vagy, hanem kényelmeske.
febr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!