Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg "kényeske" lehetek,...

Tényleg "kényeske" lehetek, hogy ezért nem költözöm el otthonról? 30N

Figyelt kérdés

Napi 3 órám megy el munkába utazással, hiába, lefáradok. Hétvégén örülök, hogy sehová nem kell mennem.

Családban mások megszóltak, hogy ebben a korban már rég egyedül kellene élnem. De anyu-apu hiányolna, ezért meg kéne őket látogatnom hétvégente. Nekem ez valahogy nem férne bele az időmbe. Inkább velük lakom, és így épp kijön minden kényelmesen. Nem értem mást ez miért zavarja.


febr. 2. 09:21
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
0%

"Mást azért zavar mert egy igencsak kollektív rendszer része vagy amit társadalomnak hívnak"


Nem, az a pórnép (vagy csúnyábban aljanép).

febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
26%
Akit "zavar", az tulajdonképpen irigykedik. A napi 3 óra utazás valóban nagyon sok, én is voltam hasonló helyzetben, gyakorlatilag tönkretette az egész napom.
febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
77%
Egy felnőttnek biológiai-pszichés igénye kéne, hogy legyen a szülőktől való leválásra, önállósodásra. Te egy szorongó óriáscsecsemő vagy. Így is lehet élni, csak a saját életedet korlátozod be a számtalan lehetőséged, szabad döntésed elől. Mikor meghalnak a szüleid, rájössz, hogy úgy telt el az életed, hogy nem éltél. (Vagy a szüleid hozzáadnak valakihez, aki mellett boldogtalan leszel.)
febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 NTBS ***** válasza:
14%
Nem. Inkább gondolkodva élő.
febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
88%
Azzal alapvetően gond nincs, ha otthon élsz anyagi okokból, én is sokáig laktam otthon, majdnem 30 voltam, mire össze tudtam annyi pénzt rakni, hogy felköltözzek Budapestre és legyen valami biztos alapom, amiből ha ne adj isten nem lett volna munkám 2-3 hónapig, tudtam volna albérletet fenntartani. De az tényleg nem hangzik jól, hogy ha külön költöznél, időt venne el tőled az, hogy a szüleid meglátogasd, mert ez kifogás. Nincs igényed arra,hogy ismerkedj? Kirándulj, bulizz, társaságban legyél?
febr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
89%
"De anyu-apu hiányolna, ezért meg kéne őket látogatnom hétvégente. Nekem ez valahogy nem férne bele az időmbe." - miért, ha elköltöznél, mi venné el az időd, hogy ne tudj hazalátogatni? Én ezt nem értem.
febr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:
35: Dehogynem vágyom rá!
febr. 2. 15:12
 38/52 anonim ***** válasza:
36%
Akkor? Költözz a munkahelyedhez közelebb.
febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:
Miből? 😂😂😂😂😂😂😂😂
febr. 2. 16:23
 40/52 anonim ***** válasza:
72%
Szobát is lehet bérelni, nemcsak lakást. És folytasd az intenzív álláskeresést. A kérdés feltételekor nem az anyagiakra hivatkoztál, hanem apucira és anyucira.
febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!