Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvő és diplomaosztó, ki...

Esküvő és diplomaosztó, ki melyiket választaná?

Figyelt kérdés

Júliusban lesz a mostohatestvérem esküvője, a héten tudtam meg, hogy másnap pedig nekem lesz a diplomaosztóm.


Az esküvő az ország másik végében lesz, nekünk 10-től lesz az ünnepség. Előtte készülődés, fodrász stb. Nem érnék ide az esküvő helyszínéről, ha ott is alszom.


Mondtam a mostohatestvéremnek, hogy a szertartásra, vacsorára elmegyünk, de a lagzin magán nem maradunk ott.


Meg van sértődve, hogy ő erre az esküvőre vár már 10 éve, hogy tehetem meg ezt vele... Ha egy sima alapképzést végeznék el, nem akarnám ennyire a diplomaosztót. De egy nehéz szakról beszélünk, rengeteg tanulás és energia volt nekem ez a 6 év, szeretném "rendesen" átvenni a diplomámat, a barátaimmal együtt, lezárni az életem e fejezetét. Nem csak átvenni a TO-n utólag a diplomámat...


Most ott tartunk, hogy a nevelőapám közölte, így nem is kell menni egyáltalán az esküvőre, ezentúl az utcán se köszönjünk a lányának és hogy ezzel mi "átléptük a vörös vonalat". Rosszul érzem magam, mert nyilván szívesen lennék ott, de a diplomaosztóm is fontos nekem.


febr. 9. 13:12
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de nagyon gáz a nevelőapád. Nem értem miért nem jó amit te gondoltál. Az meg hogy a csaj 10 évet várt erre az esküvőre, téged miért érint? Nem a te esküvőd. Ő meg ott lesz ha már kivárta magát.

Amúgy miért nem fontos a te diplomaosztód? Anyukád mit mond erre az egészre?

Amúgy ilyen idióta emberekkel meg ne sajnáld ha megszakad a kapcsolat.

febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
86%
Ha arra nem képesek, hogy ne a diplomaosztód előttre rakják a fehér ruhás faxnijukat, valszeg soha nem is néztek semmibe... Micsoda kérdés ez, persze, hogy diplomaosztó, álljon már meg a nászmenet! Egyébként a diplomádhoz gratula!
febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
97%
Nem is ertem, nem az egeszet mondtad le, csak a tancikalason nem maradsz. Mondjuk en a karacsonyi akciojuk utan is kiosztottam volna oket. Majd meg ti ugraljatok 200 km-t, csak mert a nagylanyka baszott 2x is elmenni. Hat mehetnek oda ahova gondolom.
febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
19: basszus, kérdező, én már itt, a karácsonyi hiszti kapcsán megmondtam volna, hogy köszöntem szépen a "sok jót, amit kaptam tőle, meg a mostohatesótól", de ilyen áron nem,hogy együtt karácsonyozni meg ajándékozni sem kell egymást innentől kezdve, de az utcán sem köszönni.
febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
94%
Diplomaosztó 10000x fontosabb mint egy esküvő
febr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyire szerette volna hogy ott legyél eleve figyelembe vette volna a diplomaosztód és olyan időpontra teszi a saját esküvőjét ami neked is megoldható. Gondolom tudta, hogy most végzel. Ne érezd magad szarul, én is a saját diplomaosztómra mennék.
febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
97%

32-es:


a) anyukának farok fontosabb, mint a gyereke, így a fehér ruhás faxnira megy,

b) anyuka két szék között van és annyi önbecsülése nincs, hogy kiálljon magáért és a lányáért. Utóbbinál mindent megmagyaráz, hogy a kérdező a karácsonyi balhé után nem mondta meg, hogy "jó, akkor innentől kezdve nem kell ám szóba állnunk egymással!".

febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

Remélem azért az anyádnak van annyi esze hogy a saját lánya diplomaosztójára megy nem a mostoha esküvőjére.

Akkor is felmerül a kérdés hogy mostoha apuka ehhez mit szól? Vagy nem megy el a saját szülőd?

febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%
Bár én a saját diplomaosztómat kihagytam, ami egyébként hétvégén volt (szombaton), de ebben az esetben egyértelmű, hogy azt választanám és el se mennék az esküvőre. A fatert pedig kerek perec kiosztottam volna.
febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%
De a vacsora a lagzi része, nem?? Még így is tök jó fej vagy, hogy ennyit felajanlottál. Nevelőapád pedig csak ilyen teátrális gesztusokat tesz, jófej apaként akar szerepelni a lanya előtt, kompenzálná, hogy nem foglalkozik vele. Nem kell belemenni a játszmájába. Ha nem tartanak igényt rátok, akkor nem mentek. Nyilván a diplomaosztót kell valasztani, nem kérdés.
febr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!