Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha kínosnak érzem,...

Normális, ha kínosnak érzem, ha elmegyek nyaralni a családdal?

Figyelt kérdés

Ezt nem úgy értem, hogy ők a kínosak, bár valamilyen szinten igen. De például van a pasim, és én kínosan élem meg, ha elmondom neki, hogy elmegyunk nyaralni küldöldre. Ez miért lehet?

Vagy nem is ő, hanem bárki más. Mondjuk valaki nem tud elmenni (anyagi helyzet vagy bármi miatt) én meg igen, és szerintem ez tök kínos.



febr. 29. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem
febr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Inkább örülj hogy mehetsz..
febr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha ilyen kínosnak érzed akkor ne menj, a szüleid is spórolnak egy csomó pénzt.
febr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
13-14 éves kor felett már nem szoktak ilyeneket csinálni a gyerekek...
febr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Az igen, én örülnék, ha végre eljutnék családdal. Hány éves vagy?
febr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem kínos, fogalmam sincs, hogy neked miért az.
febr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
ismerős helyzet. nemtudom hány éves vagy, de gondolhatod mikbe szoktam lenni, amikor szeptember 1.én ez a program a tanárok részéről hogy kérdezgetik, az egész osztály előtt, mindenkitől ülési sorrend szerint hogy ki hol volt nyáron stb... én a másik véglet vagyok, nem azért mert nem tehetnénk meg, hanem mert ponthogy olyan helyeken járok amikről mások csak álmodnak. nem feltétlen bali, vagy maldívra gondolok azért, de pl, 22nyarán spanyolba voltunk, 23ba meg olaszba, idén is valami hasonló déli hely lesz ha minden igaz, de még csak tervezgetésekbe. túl szerény vagyok ilyen téren(is)
febr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagy erett meg ehhez, azert. Gondolom tini vagy; a tinik meg mindig mindent gaznak ereznek. Majd elmulik :)
febr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek tartani ciki egy bizonyos kor fölött..
febr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szóval úgy érzed, hogy mások előtt titkolni kell az anyagi helyzeteteket, még a palid előtt is? Hidd el, már nem a '90-es években vagyunk, amikor kinézték a panel prolik azt, aki Adriára ment, vagy még messzebb. Nyugodtan felvállalhatod. Nem kell vele kérkedni, csak közlöd és kész.
márc. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!