Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy túl...

Mit lehet kezdeni egy túl gondoskodó szülővel felnőttként?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az anyukámat, kérlek ne gyertek most ezzel a “majd ha nem lesz” dumával, értékelem én most is a fáradozásait, de egyre jobban zavar, sőt idegesít, az amit csinál. Az, hogy már kora reggel takarít, egész nap folytatja, főz, főz es még többet főz.

Többször kértem, hogy ne főzzön minden nap, mert én ugy is megoldom magam (szeretnék egészségesebben élni), de erre az a válasz, hogy de mindenkinek kell enni.

Csakhogy mindenki más magára főz (apukám és bátyám).

Nagyon idegesít az is, hogy gyereknek érzem magam itthon, pedig már 31 éves vagyok. Pl. állandóan be kell jelentenem hova megyek, mikor jövök, ha sokáig (???) odavagyok, akkor jönnek a hivások.

Hogyan határoljam el magam?


márc. 9. 14:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
miért lenen gáz? de ha gáz is attól még igaz. ott az eurostat utána lehet nézni. A 30 év felettiek 20-30%-a otthon lakik legalább..
márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hát akkor hozd ide az eurostatot, azon belül is a magyar adatokat. Ne a chatgpt-t! Tudod, nem ember, nem vállal felelősséget a valóságosságért ...
márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
de statisztikai adatokat használ fel.. sokkal hitelesebb mondjuk mint a te kommented egy noname oldalon.
márc. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!