Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne essen...

Mit tegyek, hogy ne essen rosszul ez?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem nagy dolog végülis, de mégis mélyen rosszul esik kicsit.

Elég jó a viszonyom anyósommal is, a sógornőmmel is (aki a lánya). Anyósommal is szinte minden nap beszélünk telefonon, sógornőmmel is hetente. Többször is találkozunk, hiszen egy városban élünk.

Anyósom és a sógornőm sokat vannak együtt, általában anyósomnál.

Viszont itt jön ami kicsit rosszul esik. Engem soha nem hívnak magukkal sehova. Ha esetleg elmennek csavarogni, vagy csak simán ott vannak anyósomnál.

Néha jó lenne velük így tölteni időt, nekem is a munkám mellett is lenne időm erre. De soha nem hívnak.

Mit tegyek, hogy ne essen ez rosszul és ne vegyem a szívemre?


márc. 20. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól elvagy az anyósoddal és a sógornőddel, többre ne vágyj. Ti nem vagytok barátnők, még kevésbé vagy az anyósod lánya.
márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Talán mondd meg nekik, hogy szívesen velük tartanál te is. Nem hiszem, hogy nemet mondanának! Ök valószínűleg már nagyon régóta csaviznak együtt, és eszükbe sem jut, hogy neked is kedved lenne olykor -nem mindig- csatlakozni hozzájuk.
márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nyilván nem minden alkalommal akarok én is menni vagy velük lenni. De néha néha jól esne így csak velük lenni. Nem csak akkor ha éppen az egész család együtt van.


Én is tudom, hogy nem vagyok anyósom lánya. Nem is akarnék ilyen viszonyba kerülni vele. Nem erről van szó :)

márc. 20. 20:25
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
Lehet, azért nem hívnak, mert akkor pletyiznek ròlad. Leírásod alapján nagyon béna nő lehetsz, már bocs. Legközelebb kérdezd meg, velük tarthatsz e, mert neked rosszul esik, hogy csak anya lánya program van. 😇
márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Miért lennék béna nő? Mert szeretem a férjem családját és szeretek velük lenni? És nem utáljuk egymást?
márc. 20. 20:32
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

Akkor meg tudod, néma gyereknek...

Egyébként én anyósommal bizalmasabb viszonyban voltam, mint a lánya. Persze nem rögtön, de így alakult évek alatt.

márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Persze senkire nem szeretném rá erőltetni magam.

Lehet, hogy valóban eszükbe se jutott még, hogy egyszer egyszer engem is elhívjanak. És remélni tudom, hogy nem azért mert a hátam mögött kibeszélnek.

márc. 20. 20:40
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg eszükbe sem jut, hogy te is velük tartanál. Nyisd ki a szád és említsd meg, hogy pár alkalommal szívesen csatlakoznál hozzájuk. De ne várd el, hogy mindig hívjanak, valószínűleg nekik fontos, hogy kettesben is legyenek.
márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem is várnám el, hogy mindig engem is hívjanak. Nekem is megvan a munkám, a dolgaim én nem is érnék rá annyit mint ők.
márc. 20. 20:49
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hìvd el te őket! Utána hátha ők is hívnak majd.
márc. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!