Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez természetes? Más is így...

Ez természetes? Más is így van ezzel? 20/L

Figyelt kérdés
Lassan össze fogunk költözni a párommal aki sokkal idősebb mint én,3 éve vagyunk már együtt,igaz voltak problémák is a párkapcsolatunkban de szeressük egymást. Ezt a szüleimnek még nem mondtam hogy tervünkben van össze költözni. A szüleimmel mindig is szoros kapcsolatom volt. És most nagyon lelkiismeret furdalásom van hogy külön fogok költözni tőlük. Félek hogy nagyon fognak hiányozni(pedig nem messze fogok lenni tőlük),félek hogy túl kevés időt fogok velük tölteni ezentúl amit bánni fogok később,vagy hogy ők emiatt rosszul fogják érezni magukat,stb..mondjuk lelkiproblémáim is vannak lehet emiatt is van ez. Már gondoltam olyanra hogy mindkétt helyen fogok lakni csak ezt nem tudom hogy oldjam meg. A párommal közös cégünk van úgyhogy időm az van. Nála is alszok minden éjjel,csak az elköltözés ami nekem “durvának” tűnik. Ti kb hányszor mentek a párotokkal a szüleitekhet egy héten vagy ti mennyi időt szántok rájuk?

márc. 26. 19:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
84%
Nem az a baj, hogy mioért írtad, hanem hogy nem jól :) Amíg ez nem megy, inkább tanuljál, ne fiúzzál.
márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
#11 bocs,de szerintem elég jol leírtam ahoz viszonyítva hogy Angliában élünk és csak tanultam a magyart a szüleimtöl :)
márc. 26. 20:30
 13/32 anonim ***** válasza:
73%

"Amiatt irtam le ezt is mert lehet a szüleim azt gondolják hogy nem szeressük egymást eléggé."


Hát akkor mégsem elírás volt a szeressük, hanem szándékos.



Szia Hölgyem! Helyesírási szótár érdekel?

márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Katona Dius ***** válasza:
84%

Szeretjük, nem pedig szeressük - csak a nyelvtannácik miatt.

Amúgy meg, ha nem messzire költöztök, nem látom a problémát. Bármikor beugorhatsz hozzájuk, tölthettek időt egymással. Persze kérdés, mennyi az a nem messze. 10 utca? 10 km? 100 km?

De ettől függetlenül, naponta beszélhettek telefonon is.

Anyuékkal egy városban lakom, de pl a munkarendünk miatt személyesen nem tudunk találkozni, csak hétvégén. Hétközben többször beszélünk telefonon, Hétvégén pedig náluk töltök/töltünk pár órát.

márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
#13 ha nem a kérdés érdekel hanem az hogy én hogyan írok akkor görgess tovább..bunkó
márc. 26. 20:36
 16/32 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem beszéled meg a kétségeidet a szüleiddel?

Amúgy... ennyi idős voltam én is, amikor férjhez mentem és elköltöztem - várnom kellett volna még...

Fiatal vagy még, egy jóval idősebb férfivel nem biztos, hogy jó ötlet összeállni. Aztán szörnyű nehéz tőle megszabadulni... Tapasztalatlan vagy még, valaki azt mondja, szeret, pedig ezt gyakrabban mondják, mint érzik.

Várj még... mai eszemmel én is várnék.

márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
70%
Nem bunkó és nem nyelvtannáci. Hanem a válaszadókkal szembeni legnagyobb tiszteletlenség az ostoba, csökött, suta, buta helyesírás. Ennyi.
márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
78%
Úristen privátban írta hogy a férfi 40+ éves volt amikor 17 évesen összejött vele....
márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
#18 és akkor mivan?! Ismerek olyat aki 40+ pasival van 19 évesen és már gyereket is várnak.
márc. 26. 20:41
 20/32 anonim ***** válasza:
72%

60 éves öregember lesz amikor te még fiatal 30as nő.

Ha neked ez oké hosszútávra, szexuális ragadozó ez a férfi, de oké első kapcsolatodban házasodj össze ennyivel idősebbel úgy rontod el az életed ahogy akarod. És szülj is persze xd

márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!