Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez természetes? Más is így...

Ez természetes? Más is így van ezzel? 20/L

Figyelt kérdés
Lassan össze fogunk költözni a párommal aki sokkal idősebb mint én,3 éve vagyunk már együtt,igaz voltak problémák is a párkapcsolatunkban de szeressük egymást. Ezt a szüleimnek még nem mondtam hogy tervünkben van össze költözni. A szüleimmel mindig is szoros kapcsolatom volt. És most nagyon lelkiismeret furdalásom van hogy külön fogok költözni tőlük. Félek hogy nagyon fognak hiányozni(pedig nem messze fogok lenni tőlük),félek hogy túl kevés időt fogok velük tölteni ezentúl amit bánni fogok később,vagy hogy ők emiatt rosszul fogják érezni magukat,stb..mondjuk lelkiproblémáim is vannak lehet emiatt is van ez. Már gondoltam olyanra hogy mindkétt helyen fogok lakni csak ezt nem tudom hogy oldjam meg. A párommal közös cégünk van úgyhogy időm az van. Nála is alszok minden éjjel,csak az elköltözés ami nekem “durvának” tűnik. Ti kb hányszor mentek a párotokkal a szüleitekhet egy héten vagy ti mennyi időt szántok rájuk?

márc. 26. 19:56
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

A párommal közös cégünk van úgyhogy időm az van


Akkor tanuld már meg leírni szabadidődben, hogy szeretjük...

márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
82%

Én a helyedben inkább szakítanék, és keresnék egy hozzám illő társat. Hosszú távon ez nem lesz működőképes. Nekem is volt egy nagy szerelmem, aki kapaszkodj meg, 40 évvel volt idősebb nálam, de csak 8 hónapig voltunk együtt, egyszerűen nem működött, sajnos. Oké, most mondhatod, hogy ez az én esetem, de gondolj pl. olyan dolgokra is, hogyha gyereked születik, akkor nagyapja korabeli apja lesz, vagy apa nélkül nő föl, stb. És neked is rossz lesz, hogy fiatalon özvegyen maradsz.

Na de a kérdésre válaszolva: még ne költözzetek össze, ha valóban szeret, akkor megérti, hogy nem állsz még erre készen. Mert ahogy írsz, ebből ez jön le, hogy nem állsz készen rá.

márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!