Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek? Nos, ma a...

Hogyan viselkedjek? Nos, ma a fiam bemutatja az első barátnőjét,18 éves, a lány is annyi.

Figyelt kérdés
Még annyira tapasztalatlan vagyok, e téren.Mert amikor a férjem mutatott be a szüleinek az más volt és arra is haloványan emlékszek. Ennek 21 éve. :-)) Szóval? Köszönöm a válaszokat.!!
2010. okt. 27. 14:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az öcsém esete jut eszembe. Ő 20 körül volt, a barátnője meg 19. Feljöttek, nem bemutatásra, hanem csak úgy, apám barátságosan fogadta, és pár perc után kiderült, hogy az édesanyja meg az apám egy cégnél dolgoznak, de földrajzilag nem egy helyen, de a múltkor épp találkoztak egy hivatalos ügy kapcsán. Így hamar lett tegeződés, meg barátság a két család között...
2010. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Na, megvolt már?

Hogy sikerült?

Szerintem biztos jól, már a kérdésedet is aranyosan fogalmaztad meg:)

2010. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen megvolt, sütöttem egyet gyorsan.. És jött a lányka, nagyon kedves és illem tudó volt. Én is próbáltam a jó formámat hozni:-)). Azt hiszem nem lesz itt semmi gond! Köszönöm még egyszer a válaszokat.
2010. okt. 27. 18:27
 14/14 anonim ***** válasza:

Én eddig csak a jelenlegi párom szüleinek lettem bemutatva, olyan feszültség volt, hogy vágni lehetett a levegőt...nem miattam, hanem a helyzet miatt...egyszerűen megakartak felelni nekem, annyira, hogy már éreztem megfulladok...gyakorlatilag nagy hallgatások voltak...csendek...illedelmeskedés...

Ma már nevetek ezen, hiszen több mint 3 éve együtt vagyok ezzel a sráccal, a szülei még most is nagyon illedelmesek és néha feszültek ha ott vagyok, de ezt annak tudom be, hogy kicsit "régimódiak". Ne értsetek félre nem rossz értelemben a párom szüleit nagyon szeretem...



Na bocsi, hogy leírtam, csak eszembe jutott. Legközelebb is légy természetes és engedd a kislányt, hogy besegítsen néha néha...pl egy pohár vizet ne tálcán adj neki (én még most is úgy kapom) mert attól feszült lesz...


Minden jót:)

2010. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!