Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sértődjek meg? Arról van szó...

Sértődjek meg? Arról van szó hogy anyum minden a leendő sógornőmnek add. Tányérkészletet amit dédim nekem adott. És teljesen elkényeszteti és ez nekem nagyon sz*r érzés.

Figyelt kérdés
És nekem nagyon elegem van abból hogy mindent ő... Köszönöm a válaszokat 20L
2010. okt. 31. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem megsértődni kell hanem megbeszélni.
2010. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
20 éves vagy, szólj anyádnak, hogy az a tiéd, mi jogon adja ő oda valakinek.Én tuti kiverném a cirkuszt, a nőtől meg finoman, de visszakérném.
2010. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Inkább örülj, hogy anyukátok ennyire szereti a tesód leendő feleségét, tudod, sok családban ez egyáltalán nem természetes. Ha most azt látják, hogy te is örülsz, nem vagy irigy, akkor hidd el, később, amikor te is sorra kerülsz, sokkal több fog neked is jutni.
2010. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ne ajándékozza oda azokat a tárgyakat, amit én kaptam vagyis nekem ígérték.:S Szeretheti anélkül is-.-
2010. okt. 31. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Részben igazad van : )

Anyukád pedig ha kedveskedni akar az új háztartásukhoz akkor vegyen valami újat vagy a sajátjából adjon.Amit neked ígértek annak igenis te vagy a leendő tulajdonosa.

Pár cuccot persze te is engedhetnél:"D

2010. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van, nem tudom ez másoknak hogy nem tűnik fel. Szerintem az a nem normális, ha valahol nem szeretik a családtagokat, de mint tudjuk semmi sem történik ok nélkül. Viszont az baromira nem normális, hogy a szeretet nevében a lány tulajdonát szétosztogatja. Osztogassa a sajátját, de ne a másét..Anyukámnak ilyen soha nem jutott eszébe..
2010. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha a sógornődnek adja, akkor úgy-e a testvérednek adja, a testvéred meg szintén az anyukád gyereke. Szerintem is egyenlően kell kapnotok a tesóddal. Viszont, én úgy vagyok vele: "kit érdekelnek a tányérok? MEg más effélék? Szabadulj meg néhány negatív tulajdonságtól, pl: irigység, fékltékenység, birtoklásvágy, stb... Olyan jó az élet ezek nélkül!!! Olyan szabad lehetsz, ha nem foglalkozol azzal, hogy nekem ennyi, neki meg annyi...
2010. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a dédid neked adta, akkor az a Tied. Nyugodtan mondd meg az Anyudnak. Ha kedveskedni akar a menyének, vegyen neki valamit. Nem igaz, hogy bele kell törődnöd abba, hogy ami a tied, azt bárki elosztogassa.
2010. okt. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!