Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi milyen, ha szerelmes?

Egy férfi milyen, ha szerelmes?

Figyelt kérdés
Főleg férfiak válaszát várom... írjatok kort is légyszi.
2011. márc. 8. 20:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Én nő vagyok és abban a hitben éltem, h a fiú, akivel együtt vagyok, szerelmes belém. De nem, én voltam csak szerelmes. Azt hiszem azt érezni lehet. Például kimondja, így, ahogy van.
2011. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Lila köd nem hall, nem lát mindent megakkar venni és adni a kiválasztotjának
2011. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Gishart ***** válasza:
82%
Mint ahogy előttem is mondták. "Megkattan" a férfi:D
2011. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
82%
Más lányokkal közvetlen, viszont a szerelme mellett gátlásos, félénk :)
2011. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyjából ugyanolyan, mint amikor egy nő szerelmes.
2011. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondoskodik rólad, boldoggá akar tenni, figyelmes, meglep néha valamivel. Sokszor hív, minden érdekli veled kapcsolatban. Elsősorban az számít neki hogy te jól érezd magad. Elvisz néha valahova. Sokat akar veled lenni, sokszor átölel, megcsókol, oda bújik hozzád.
2011. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nekem volt olyan barátom, aki mondta, hogy szeret, de mégsem szeretett.. Volt olyan, aki mondta, hogy szeret, és tényleg szeretett... De volt olyan is, aki nem mondta (talán 1x vagy 2x két év alatt), mégis szeretett...

De mégis, honnan lehet rájönni úgy igazán?

Ha tényleg szerelmes, nehezen felejt (mármint azt a nőt, akit szeretett)?

2011. márc. 8. 21:11
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a gondoskodás nem feltétlenül szerelemre, hanem érett kapcsolatra utal... off... bocs, csak fura volt az előző hozzászóló. Ez inkább a rendes férj.
2011. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak nem fognak válaszolni, őket a szex-rovatban érheted el:)


Amúgy ha egy férfi igazán szerelmes, az nagyon meglátszik rajta. De nem látok a fejükbe.

Nálam a legegyértelműbb jele a szerelem elmúlásának az volt, amikor már nem csókolt meg igazán, csak szájrapuszival. Azóta vagyunk boldogtalanok. Pontosan azóta múlt el minden, ami szerelmessé tett bennünket, vagyis őt, mert én még mindig szeretem.

De így utólag már azt se tudom, tényleg szerelem volt-e.

Azt hiszem igen. A legegyértelműbb jele az, hogy sebezhetők lesznek.

2011. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
igen, talán az elmúlásának jobban láthatóak a jelei. az sms-ei egyre kevésbé szóltak nekem, a megszólításai akárkinek szólhattak volna, nem volt benne az a különbség,ami a megszólítást pl kifejezetten nekem szólóvá tette volna.Én szerelmes voltam, így szerintm ha belém nagyon szerelmesek lesznek, fel fogom ismerni arról, amiket mond. Mert legalábbis én általában szavakba öntöttem neki ezt az érzést.Ő sajnos csak úgy tett, mintha. Így utólag nem gondolom, hogy az lett volna.
2011. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!