Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Muszáj leírnom! Szerintetek...

Muszáj leírnom! Szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés

na szóval hol is kezdjem...

a szüleim 1 éves koromba elváltak anyukámmal élek.apával nem tartom a kapcsolatot anyának van 1 tesója aki papával él(mama meghalt)papám bele van őrülve hogy ő még idén télen meghal.ezért a szomszédba lévő nem túl jó állapotban lévő házat megvette(vidéken élünk kertes házak,nekik is van egy szép nagy házuk)hiába mondtuk anyával hogy ne tegye,azt nem tudjuk honnan volt rá pénze.nagynénim nem ellenkezez hiszen övé lesz a ház.minket elhordott mindennek.elég sok balhé volt. most már ott tartok hogy ha meglátom meg a fejem is elfordítom annyira megbántott!(ja azt kihagytam hogy a mi házunkra ő vett műanyag ajtó,ablakot mert anyának nem volt rá pénze hiszen 1 keresetből elég nehéz megélni a mai világába és ezt is jól ránk kiabálta de senki nem mondta hogy vegye meg)na már most a szomszéd háznál javában folyik az építkezés persze mind ez a mi holminkkal(vödör,lapát stb..)

ezt már régóta unom és a mai nap jól megmondtam nekik a magamét erre ő azt monda adjam neki oda azt a pénzt amit ő a i házunkba fektett (persze jól tudja hogy napról napra élünk hiszen anya szakács fizetéséből nem lehet normálisan megélni)

most komolyan milyen ember az ilyen?


2010. nov. 2. 12:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Na amikor ilyen veszekedésekről hallok egy családban a pénz miatt,akkor szoktam nagyon örülni annak,hogy mindig csak azom volt amire a saját keresetemből tellett....


Milyen ember az ilyen?Teljesen hétköznapi.Minden családban van veszekedés ahol valaki javakat osztogat a halála előtt.Valaki mindig azt gondolja,hogy a másik lehet,hogy többet,jobbat,szebbet kapott,pedig kevesebbet tett érte....

35/N

2010. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
jó oké osztogassa de ne romos házat vegyen belőle,és minket ne hordjon el mindennek
2010. nov. 2. 13:05
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nem írtatok kölcsönszerződést, akkor hiába követeli a pénzét.
2010. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kösz a választ nem ,nem írtunk semmilyen szerződést
2010. nov. 2. 13:18
 5/14 anonim ***** válasza:
hagyd meg a felnőtteknek az ő dolgukat..
2010. nov. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igen végül is igaz az ő dolguk csak nagyon idegesít
2010. nov. 2. 13:27
 7/14 anonim ***** válasza:
de ha idegesíted magad rajta, attól csak neked lesz rosszabb. megoldás nem lesz
2010. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy nem lesz jobb de akoris egyszerűen bosszant a dolog hogy az az ember aki még tavaly meg azelőtt teljesen más volt most olyanokat ordibál rám hogy dögölnék meg és ehez hasonlókat
2010. nov. 2. 13:35
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért a papádtól nem szép dolog, hogy az egyik lányának mindent, a másiknak meg semmit. Lesz itt még balhé, ha netán a papád egyszer meghal.

Nekem is két lányom van, de én nem tudnék így különbséget tenni köztük. Egy szülő igyekezzen mindegyik gyermekének egyformás segíteni, ha lehetősége van rá, és megérdemlik, rászorulnak. Nagyon nem tudom megemészteni az olyan történeteket, ahol a szülő, anélkül, hogy a gyereke okot adott volna rá, teljesen másképp viselkedik velük szemben.

Ismerős történet: szintén 2 lány, felnőttek, anyukák, az egyik a szülőkkel közös udvaron épített házat, a másik a férj szüleinél építkezett. Az ott lakó unokák a nagyszülőknél étkeznek, a nagymami mindig az ő kedvükre főz, míg a nem ott lakó unokáknak uzsonnát kell vinni magukkal, ha a nagyiékhoz mennek. Mintha nem az ő unokája lenne az, aki nem egy telken lakik velük. Ez olyan gusztustalan.

2010. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

hát igen!lesznek viták az biztos

de amit leírtál utolsó az se semmi

nekem felfoghatatlan hogy képes egy szülő ilyenre

2010. nov. 2. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!