Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Muszáj leírnom! Szerintetek...

Muszáj leírnom! Szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés

na szóval hol is kezdjem...

a szüleim 1 éves koromba elváltak anyukámmal élek.apával nem tartom a kapcsolatot anyának van 1 tesója aki papával él(mama meghalt)papám bele van őrülve hogy ő még idén télen meghal.ezért a szomszédba lévő nem túl jó állapotban lévő házat megvette(vidéken élünk kertes házak,nekik is van egy szép nagy házuk)hiába mondtuk anyával hogy ne tegye,azt nem tudjuk honnan volt rá pénze.nagynénim nem ellenkezez hiszen övé lesz a ház.minket elhordott mindennek.elég sok balhé volt. most már ott tartok hogy ha meglátom meg a fejem is elfordítom annyira megbántott!(ja azt kihagytam hogy a mi házunkra ő vett műanyag ajtó,ablakot mert anyának nem volt rá pénze hiszen 1 keresetből elég nehéz megélni a mai világába és ezt is jól ránk kiabálta de senki nem mondta hogy vegye meg)na már most a szomszéd háznál javában folyik az építkezés persze mind ez a mi holminkkal(vödör,lapát stb..)

ezt már régóta unom és a mai nap jól megmondtam nekik a magamét erre ő azt monda adjam neki oda azt a pénzt amit ő a i házunkba fektett (persze jól tudja hogy napról napra élünk hiszen anya szakács fizetéséből nem lehet normálisan megélni)

most komolyan milyen ember az ilyen?


2010. nov. 2. 12:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem egyáltalán nem világos mi a probléma. A nagypapa öreg. vele lakik az egyik lánya. A nagypapa elhatározta hogy megveszi a szomszéd házat, amit elkezdtek felújítani. És mi ezzel a gond? Ha a nagypapa meghal, az a ház amiben lakik fele fele lesz a gyerekekkel nem? Egyébként az addig kapott ajándékokat be lehet majd számítani az akkor meglévő örökség tárgyába, ki mennyit kapott addig, és a meglévőt annak arányában osztani szét.


Egyébként mindenki csinál marhaságokat, különösen öreg korában. De a helyzet az, hogy ez még az ő pénze, tehát ő dönti el mit csinál vele.

2010. nov. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

az a gond hogy az a ház nagyon rossz állapotban van és nekik van egy jó állapotban lévő házuk

a másik,hogy mondtuk hogy pénzkidobás amit csinál erre ő elküld a pokolba

szerintem ez nem mormális

2010. nov. 4. 11:20
 13/14 A kérdező kommentje:
normális*
2010. nov. 4. 11:21
 14/14 anonim ***** válasza:

Feltételezem azért megy a cécéó mert a papa a pénzét nem rátok költi hanem magára, így ti nem látok belöle semmit nem is öröklitek. Ehelyet kaptok majd egy lerobbant házat ez fusztráló lehet de az ő pénze.

Amúgy én is sok mindenek nevezném a nyakamon élő családtagot aki bele ugatna hogy költsem el a pénzem.

2010. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!