Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 82 éves öregasszony kibír...

Egy 82 éves öregasszony kibír egy éjszakát a padon pokroccal és kabáttal? Vagy muszáj leszek beengedni az előszobába?

Figyelt kérdés

A húgom lerakta a házam előtti padra anyánkat, holnap vissza viszam és megmondom neki ,hogy a rendőrséggel lesz dolga ha megint ide hozza mert hozzá van bejelentve nem hozzám


(Az előző kérdést törölték mert "eldöntendő" kérdés volt)


Nem szívesen engedem be a házba mert nem beszámítható.

A 17 éves lányom elég érzékeny és nem akarom ,hogy egy légtérben tartozkodjanak.


2011. nov. 3. 18:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
62%

Hát ennyire nincs szíved?!?! :((


És hogy érted azt, hogy nem beszámítható?

2011. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim válasza:
92%
Hát semmi képen ne hagyd kint. Nem is értem, hogy lenne szíved a saját anyádat kitenni... Mit jelent, hogy nem beszámítható? Beteg?
2011. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom felfogni, hogy merülhet fel benned ez a kérdés. Édesanyádat képes lennél egy éjszakára az utcán hagyni? Húgod is szép "példány".


Szegény édesanyátok. Az egyik lánya kidobja, a másik nem akarja befogadni...

17 éves lányodnak ő a nagymamája. Nehogy már 1 éjszakát ne bírjon ki vele.


Ha nem beszámítható, akkor erre vannak intézmények, ahol el lehet helyezni.

2011. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
88%

Ja, és még valami. "Öregasszony"?

Szereted te egyáltalán édesanyádat?

3. voltam.

2011. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 A kérdező kommentje:

Én a fia vagyok.


Anyánk néha csak úgy elkezd szitkozodni, olyanokat mond ,hogy mindenkit megöl, felakaszt stb.

2011. nov. 3. 18:25
 6/93 A kérdező kommentje:

Nem szeretem édesanyámat.

Elég sok szemétséget csinált velem kiskoromban.

2011. nov. 3. 18:26
 7/93 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez szép mit ne mondjak...De ha ennyire nem kértek belőle, akkor legalább vigyétek el egy öregek otthonába.
2011. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
69%

Tök lényegtelen a nemed...

Akkor is kegyetlen vagy.

De ha ekkora teher neked édesanyád, akkor add be egy idősek otthonába, vagy valahova, ahol SZERETETTEL bánnak vele. Mert ahogy elnézem, ez nektek nem megy.

2011. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
80%
Anyukám anno egy ideig eljárt a szomszéd nénihez, aki 87 éves volt. Gyerekei mind le se sz.rták a nénit, de amikor a asszony meghalt, jöttek ám a házért, meg minden mozdítható dologért, amit csa hasznavehetőnek találtak.. Anyukám vitt neki olykor ebédet, sőt, hugommal is elmentünk hozzá párszor, hallgattuk a meséjét... Szegény néninek milyen sokat jelentett hogy újra van "valakije". Utolsó karácsonyát nálunk töltötte, áthívtuk Szentestére. Nem tudom felfogni, hogy hogy lehettek ilyenek a gyerekei, sáskák...
2011. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
53%

Most miért kell elítélni rögtön a kérdezőt?

Ha nem beszámítható, akkor ne engedd be, én sem engedném be a hülye apámat a házamba.

2011. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!