Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellene aggódnom? 17 éves...

Kellene aggódnom? 17 éves lányom van aki összejött egy 24 éves férfival.

Figyelt kérdés
Nem akarja kihasználni? szex terén stb. Féltem. Együtt vannak 2 hónapja. Köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 2. 13:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem az a kérdés, hány éves (normális határokon belül, és ez még az), hanem hogy milyen ember a pasi.

16 éves is kihasználná, 30 éves (bár az már kissé talán sok) is megbecsülheti.

Ismerd meg a pasit.

2010. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 22 éves barátom van, majdnem akkor lesz 23, mikor én 17. Anyu kicsit húzta a száját először, de rájött, hogy nincs probléma, mert a barátom értelmes, nyugodt egyetemista és csak ösztönöz.
2010. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
és ha tetoválása van akkor mi van :D hogy jön az ahhoz, hogy milyen ember
2010. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem nagy korkülönbség. Ha 34 lenne, még megérteném az aggodalmat, de így nem gond. A lányod nemsokára nagykorú, a srác még tanul, mindegy, hogy 21 vagy 24 éves. Nem egy vén kéjencről van szó. Persze ettől még kihasználhatja, azt nem tudom.

De egy 18 éves is ugyanúgy megteheti.

2010. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem sok az a 7 ev..amugy az hogy tetkoja van az szerintem nem arulkodo ok.Attol szerintem lehet rendes. Amugy a motorosokat nem kell elitelni, en nagyon is tisztelem oket...es rendes emberek!!!!
2010. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A kortársai is kihasználhatnák, ők sem aszexuálisak.
2010. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!