Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyesen döntöttem az alap...

Helyesen döntöttem az alap feltételezésemmel?

Figyelt kérdés

Ma a Tescoban fizetéskor a pénztáros megkérdezte, hogy kívánom-e támogatni a vörösiszap károsultakat ~500 forinttal. Nemmel feleltem, ugyanis nekem egyből az ugrott be, hogy ezeket a segélyeket nem azok fogják megkapni, akik ténylegesen rászorulnak, hanem az ingyenélő nincstelenek.

Én úgy vélem, nem pénzzel kellene segíteni, hanem természetiben. A pénz túl könnyű jószág, és könnyen másfelé vándorol, főleg azoknak a zsebébe, akik nem igazán érdemlik meg.


2010. nov. 2. 14:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
OK, azt irod, hogy te a penzugyi tamogatasban nem hiszel, mert mashova is kerulhet az a penz, ami igaz. Csak azt nem ertem, hogy miert irod, hogy termeszetbeni tamogatast kell nyujtani, mintha azt nyujtanal. Vagy tettel ilyet? Mert ha nem, akkor nem kellene olyan kontosbe bujtatni, hogy te segitettel mas formaban, ha egyszer nem igaz. De a lelkiismeretevel mindenkinek maganak kell elszamolnia.
2010. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Gondolj rá hogy a természetbeli segitség nem bíztos hogy a legjobb. Gondolj arra mennyi rossz ruhát, bútort küldtek segítség címszóval.

Ha te vesztenéd el mindenedet örülnél ha mások kiselejtezet cucait hozzádvágnák és még mosolyognod is kéne hozzá.

2010. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!