Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjak neki esélyt? Szóval...

Adjak neki esélyt? Szóval arról van szó hogy találkoztam egy lánnyal, aki nagyon szép értelmes csak szakmunkát végzett.

Figyelt kérdés
Családom tele van diplomásokkal, mindig mondják hogy olyan lányt válasz aki okos, értelmes stb. Ő nagyon szimpatikus, okos, és művelt is. Ausztriába dolgozik, tud németül beszélni... Csak a szüleimmel van a gond. Köszönöm a válaszokat. 25F
2010. nov. 5. 11:36
1 2 3
 11/28 Viki233 ***** válasza:
0%
sztem ő a szüleire gondolt am h mit csináljon velük.nem kérdező? am a tanács s.zard le magasról a véleményüket.a te életed , dönts te!
2010. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nem a keresetről beszélek.. Pfff
2010. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Viki233 ***** válasza:
0%
am fontos neked annyira az a lány h szembeszállj a szüleiddel végette?nézz magadba, és megkapod a választ:)
2010. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Igen a szüleimmel van a gond, azt hiszik minden a diploma... Édesanyám orvos, Édesapám meg Ügyvéd. és ők azt hiszik hogy a diploma a minden...
2010. nov. 5. 12:01
 15/28 anonim ***** válasza:

Hm, nekem a szüleim csak a szakközépiskolát tudták kifizetni. Utána elmentem dolgozni, majd néhány év után munka mellett lediplomáztam. Mnimálisan büszke vagyok magamra, de ettől nem érzem magam sem többnek, sem kevesebbnek, és az egyetemen megtanultam, hogy az észt nem az a darab papír adja.


Most jobb egy olyan ember, akinek a feneke alá toltak mindent a diplomáig, majd kikerül az életbe, és nem tud magával mit csinálni, mert nem nevelték életre? Ez a lány legalább két lábbal áll a földön.


Adj magatoknak egy esélyt szerintem. Mi baj lehet belőle? Megismered, és ha megszereted, Ő a Te választásod, a Te párod lesz, nem a szüleidé.

2010. nov. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
és ettől akarom megóvni, mert ízekre szednék szerintem.
2010. nov. 5. 12:02
 17/28 Viki233 ***** válasza:
52%
azért leszel vele ott h ettől megvédd.mielőtt felvinnéd magatokhoz előtte beszélj erről a szüleiddel h te szereted ezt a lányt és szeretnéd h ne álljanak közétek mert ha igazán szeretnek és fontos nekik a boldogságod akkor hagyják őt és ne bántsák sehogy mert akkor téged bántanak.ha még így rákezdik a szüleid ott helyben állítsd le őket...hogy így elfognak téged is veszíteni ha továbbra is ilyen kiállhatatlanok.
2010. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
75%

Ízekre is fogják szedni, és téged is!!

Válaszolnál? Van érettségije, mit tervez??

2010. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nincs érettségije, egy szakmája van, azt mondta hogy neki nem is kell, de nem számít. Kiállok érte.
2010. nov. 5. 12:10
 20/28 Viki233 ***** válasza:
53%
erre csak annyit tudok mondani h HELYES:)
2010. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!