Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek felejtős?

Szerintetek felejtős?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, a szerelem kategóriába kellene írni, de ott nagyobbrészt tinik vannak, én meg már jócskán nem vagyok az, és komoly válaszokat szeretnék.

Szóval: tetszik egy fickó, jelekből ítélve én is neki. Viszont önbizalomhiány, hülyeség, belső leblokkolás, stb. miatt nem tudom neki kimutatni, hogy bejön. Közben több kolléganő is mondta, hogy szokott velük hülyéskedni (bulin tánc közben tapi, meg de jó a segged! megjegyzések)

Ha én is ott vagyok, ilyen nincs(előttem nem csinál ilyeneket).

Titeket ez mennyire zavarna? Lehetséges, ha nyitnék felé, már csak rám koncentrálna, vagy felejtsem el, mert nem lehet megbízható? A kolléganőknek biztos jólesik ez, de nem tulajdonítanak neki jelentőséget, ők hülyéskedésnek tartják. Nekem viszont így kétségeim vannak.

Annyira nem értek a ffiakhoz, segítsetek!!!


2010. nov. 5. 21:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bizony, bizony, nem egy félénk pasiról van szó, ha tetszenél neki, simán flörtölne veled. Amúgy nem láttátok a "Nem kellesz neki eléggé" c.filmet? Tipikus esete a "nem jössz be a pasinak" , de szeretnéd, és ezért mindent belemagyarázol..... Engem nem érdekelne egy fenékfogdosós pasi .Főleg akkor nem, ha az 50-es nőket tapizná, engem meg le sem tojna. Egyszerűen bunkó.
2010. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nem szabad rögtön ítélkezni, nem is ismered, esélyt mindenkinek lehet adni. Én nem sütném rá rögtön hogy bunkó (lehet hogy az, de én deríteném ki) Szerintem egy próbát megér. Flörtölj vele, aztán úgyis kiderül.
2010. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én írtam 11:06-án 16:52-kor. Sajnos az enyém felejtős. :(((
2010. nov. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

elmondod nagyvonalakban, mi volt a gond?

Sajnálom:(

2010. nov. 13. 07:17
 15/16 anonim ***** válasza:
Persze. Eddig minden úgy alakult mint a mesében, de aztán megtudtam, hogy nem egyedülálló. Hát így jártam. :(
2010. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ez egyébként nálam sem kizárt.

Nem baj, fel a fejjel csajszi,jön a Nagy Ö, csak győzzük kivárni:))))

2010. nov. 14. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!