Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánik rosszul velem...

Miért bánik rosszul velem anyám, amióta megtudta h meleg vagyok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves biszex/meleg fiú vok (kicsit érdekelnek a csajok de főleg a fiúk ez nemtom minek számít), már majdnem egy éve van barátom. Nem az a fajta nyávogós b*zigyerek vok szal nem látszik rajtam, fiús vok, aki megtudta mindenki meglepődött. Anyám kb. két hónapja tud róla és képtelen elfogadni. Nem is lehet beszélni erről vele mert ha szóba hozom akk mindig azt mondja h ő nem hajlandó ilyen gusztustalanságokról beszélni :S

De mindig beszólogat meg azóta semmibe se néz :S Előtte se voltunk túl jóban, hát még most... pl. másoknak mindig mondja h milyen büszke a két fiára (három fia van...) meg h öcsém meg bátyám milyen okosak ügyesek rendesek szépek én meg semmire se vok jó :S:S Ezt mondta. Pedig tök jó sporteredményeim vannak de az nem érdekli soha :S Olyat is mondott már amikor 1x felhúzta magát h ha ezt tudja előre, meg se szült volna mert velem mindig csak a baj van meg h ahogy betöltöm a 18at mehetek amerre látok... ezek nekem rohadt szarul esnek!!!

Meg pl. olyanokat csinál h meglátott engem meg a barátom az utcán (nem csináltunk semmit, csak dumáltunk, mentünk egymás mellett!!!) erre vacsoránál azt mondta álljak fel az asztaltól mert ő ilyen undorító emberrel nem eszik :S Meg öcsémnek azt mondta h vigyázzon meg ne érintkezzen velem mert elkap vmit tőlem meg biztos AIDSes vok... jó öcsém kiröhögte meg én tök jóban vok öcsémmel de ez akk is naon szarul esik h ilyeneket mond anyám rólam.

Apámmal én elég jóban vok de ő csak az állatokkal foglalkozik és nem mond ellent anyámnak. Nemtom mit csinálhatnék szerintetek? Néha már kedvem sincs hazajönni egy csomót vok a barátoméknál mert az ő szülei tök jó fejek de utána ha hazaérek mindig kapom a leb@szást :( Mit csináljak? Tök sz*r embernek érzem magam ezek miatt :S

17/F


2010. nov. 6. 16:00
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
16:33 úgy tudta meg h feltűnt neki h egy ideje nincs csajom, a barátommal meg h elég közel állunk egymáshoz. Rákérdezett, én meg nem hazudtam.
2010. nov. 6. 17:00
 22/31 anonim ***** válasza:
29%

Te ilyen vagy, anyád meg olyan.

Fogadd el a helyzetet, túl nagy jelentőséget nem kell neki tulajdonítani.

Van, aki tolerálja a hsz-t, van, aki nem.(Itt is olvastam bunk*ságot néhányat.)

2010. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
69%

Több oldalról megközelítve:

Én egy kisfiú anyukája vagyok, rengeteg homoszexuális ismerőssel, baráttal. Néha nekem is eszembe jutott, hogy ha a fiamról kiderülne valamikor, hogy a saját neméhez vonzódik, mit szólnék? Én szültem, szoptatom, az én vérem, én akartam, gondoskodom róla és nevelem. Egy Anya nem tagadhatja meg a fiát a saját elvei miatt. És Te tehetetlen vagy, mert a szeretetét nem veszítetted el, csak nem kapod meg. Nem gyűlöl ő - szerintem - csak annyira fáj neki, hogy nem tudja másképp kimutatni. Vissza akarja csinálni, amit nem tud. Egy dolgot tehetsz - majd. Elköltözöl, és önálló életed lesz. Mindig adsz magadról kicsi életjelet, mindig kifejezed azt, hogy szereted az édesanyádat - valahogy. A távolság, az idő sok mindent enyhít. Bízz ebben, de ne add fel önmagad. Szeresd így magad, és a környezeted is könnyebben elfogad.

Nem lesz egyszerű. De kitartást és erőt kívánok hozzá. :)

üdv., egy 36 éves anyuka

2010. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
55%

Annyit mondanék neked, hogy kitartást !! Az a lényeg, hogy te legyél boldog és szerintem senkinek semmi beleszólása. Még a saját anyádnak sem . Nem márkás cuccokat autót meg házat kérsz tőle, hanem azt, hogy fogadjon el téged. Elvégre minden szülő azt szeretné ha a gyermeke boldog lenne... nem ?

L/17

2010. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
68%
Nevesd ki. Magát minősíti.
2010. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz ezt egy anyának feldolgozni, hidd el. Iszonyú tragédiának érzi, és azt gondolja, hogy ő csinált valamit rosszul, és magát okolja. És a társadalmi megítélést sem lehet figyelmen kívül hagyni.. hogy mi lesz, ha megtudja X és Y. Ez egy egész életre szóló "bélyeg", amit visel az egész család. Legyetek türelmesek, az idő meg fogja enyhíteni (de megbékíteni valószínűleg soha) az Édesanyádat.
2010. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

Szakítasz a mostani fiúddal, találsz egy lányt magadnak, anyádéknak azt hazudod, hogy véget ért az a korszakod, aztán néhány év múlva mikor keresel elköltözöl és azt csinálsz amit akarsz.

Viszont ha 18 évesen tényleg el fognak küldeni, érdemes megfontolnod a tanácsomat, mert 18évesen egy érettségivel egyedül semmi vagy.

2010. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Vele biztos h nem szakítok mert szeretem! :$ Inkább haljak éhen...
2010. nov. 7. 14:46
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Anya vagyok, van egy fiam. Ha kiderülne , hogy meleg nem lennék boldog, de nem azért mert elítélem a melegeket, azért mert az emberek általában elítélik és mindig félnék, hogy bántják ez miatt. Egy melegnek sokkal nehezebb az élete és folyamatos harc, hogy a társadalom elfogadja, sajnos az emberek gonoszak és én nem tudnám megóvni.

Nincs jogom megítélni anyádat de amit tesz én szívtelenségnek tartom, ez az én véleményem!

2010. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Béres Milán válasza:
25%
Nézd az én édesanyám KITART mellettem akármit is tettem egy idő után ez enyhült ... de veled kapcsolatba annyit mondanék hogy olvass be egyet az édesanyádnak hogy ő undorító inkább hogy a családját ellened uszítja meg hogy csak ők ketten voltak a kis tökéleteskék neked bla bla bla aztán költözz el és legyél boldog a pasiddal passz (ha ez kevés amit mondtam van itt még bőőven komment :P) És az én édesanyám biztosan elfogadná ha meleg lennék de a tiéd abba semmi anyai ösztön a leírásod alapján és attól függetlenül hogy kapod a lebaszást ugyanolyan ember vagy engem is b@sztatnak a suliba és rosszul érzem néha magam tőle de ha megpróbálok valakinek segíteni ez az egész enyhül remélem sokat segítettél és egy nap talán megteszed amit mondtam talán nem ... nem akarom az életed tönkretenni de ez így nem fog menni :S (És ezt megjegyezném 14 évesen mondom remélem nem jönnek rám is a bírálatok hogy túl fiatal vagyok ... és akkor ? Aki beszólna annak üzenem hogy én az ilyen beszédekbe mindíg és jó voltam ja és szólásszabadság öccse') na remélem hasznos volt amiről mit tudom én hány betün keresztűl hablatyoltam
2012. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!