Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánik rosszul velem...

Miért bánik rosszul velem anyám, amióta megtudta h meleg vagyok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

17 éves biszex/meleg fiú vok (kicsit érdekelnek a csajok de főleg a fiúk ez nemtom minek számít), már majdnem egy éve van barátom. Nem az a fajta nyávogós b*zigyerek vok szal nem látszik rajtam, fiús vok, aki megtudta mindenki meglepődött. Anyám kb. két hónapja tud róla és képtelen elfogadni. Nem is lehet beszélni erről vele mert ha szóba hozom akk mindig azt mondja h ő nem hajlandó ilyen gusztustalanságokról beszélni :S

De mindig beszólogat meg azóta semmibe se néz :S Előtte se voltunk túl jóban, hát még most... pl. másoknak mindig mondja h milyen büszke a két fiára (három fia van...) meg h öcsém meg bátyám milyen okosak ügyesek rendesek szépek én meg semmire se vok jó :S:S Ezt mondta. Pedig tök jó sporteredményeim vannak de az nem érdekli soha :S Olyat is mondott már amikor 1x felhúzta magát h ha ezt tudja előre, meg se szült volna mert velem mindig csak a baj van meg h ahogy betöltöm a 18at mehetek amerre látok... ezek nekem rohadt szarul esnek!!!

Meg pl. olyanokat csinál h meglátott engem meg a barátom az utcán (nem csináltunk semmit, csak dumáltunk, mentünk egymás mellett!!!) erre vacsoránál azt mondta álljak fel az asztaltól mert ő ilyen undorító emberrel nem eszik :S Meg öcsémnek azt mondta h vigyázzon meg ne érintkezzen velem mert elkap vmit tőlem meg biztos AIDSes vok... jó öcsém kiröhögte meg én tök jóban vok öcsémmel de ez akk is naon szarul esik h ilyeneket mond anyám rólam.

Apámmal én elég jóban vok de ő csak az állatokkal foglalkozik és nem mond ellent anyámnak. Nemtom mit csinálhatnék szerintetek? Néha már kedvem sincs hazajönni egy csomót vok a barátoméknál mert az ő szülei tök jó fejek de utána ha hazaérek mindig kapom a leb@szást :( Mit csináljak? Tök sz*r embernek érzem magam ezek miatt :S

17/F


2010. nov. 6. 16:00
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet,hogy az édesanyád egy elég egyszerű,buta ember.

Nem csak ezt,az ilyen ember semmit nem tud megérteni.

Tipikusan olyan ember,ha órákon keresztül elmagyaráznád neki a dolgokat és valahogy felfogná,holnap ha mást hallana mástól akkor már megint az lenne a véleménye,mint korábban.

Akinek nincsenek egyéni gondolatai,nem vizsgálja,próbálja megérteni a dolgokat(egyszóval buta,mint a föld,IQ alacsony)azzal nem tudsz mit kezdeni,mindig lesz olyan személy aki befolyásolni tudja,elhitethet vele hamis dolgokat,ő elfogja hinni.

2014. máj. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!