Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mert baratsagtalanok Velem...

Mert baratsagtalanok Velem idosebb ferfiak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Angliaban gyerekekre vigyazok kabe napi 11 orat, tehat ertheto modon probalom kihasznalni a hetvegeket amennyire Csak lehet, Szoval Altalaban soha nem vagyok ott Csak idonkent hazaugrok egy cuccert esetleg.

A csalad akiknel vagyok idonkent meghiv ebedre embereket es ketszer volt ,az hogy a hazaspar ferfi tagja kifejezetten nem volt baratsagos. Az egyik az a kisfiu osztalytarsanak az apukaja. Vele meg sose talalkoztam, de a felesegevel egesz joban vagyok, idonkent beszelunk egy kicsit amikor megyunk a kolykokert.

A pasit Akkor lattam eloszor, Csak bekoszontem h jottem de Mindjart megyek is es mindenki visszakoszont meg mosolygott o meg ram se nezett nem is koszont, pedig Akkor talalkoztunk eloszor. Es ez megtortent Aztan megegyszer.

A masik ilyen eset az apuka (Akinek a gyerekeire vigyazok) nagyapja es nagyanja (szegenynek a szulei meghaltak de a nagyszulei meg elnek). Ott a nagymama okes, Amugy is kicsit befelefordulonak tunik, de a pasi ott is tokre baratsagtalanul, mire mar mindenki koszont es mentem volna a szobamba, Akkor vetett oda egy szia hogy vagyot, amikor az apuka visszakerdezett h talalkoztam-e mar a nagyszuleivel (korabban Egyszer es hasonlo volt a helyzet...). Es ram se nezett. Aztan amikor elkoszontem eppen beszelt es meredten nezett ram Mert a tobbiek visszakoszontek es szunetet kellett tartania. Ha meg nem koszonok Akkor az a baj.....

Ez azert fura, Mert mivel kabe ram se neznek ezert nem az van h fiatal lanytol zavarba jottek, es ha meg az van h Csak egy alkalmazott vagyok..... Hat az fura, Mert Akkor mar tapasztalatom szerint a nok sznobabbak es mindenki mas tokre normalisan kezeli ezt korulottuk..... Meg bakker a hulye fiara is vigyazok idonkent az elobbinek, a venfas.znak meg a dedunokaival toltom az eletem 80 szazalekat!!!

Valami otlet Mert van ez? Mert elvileg ok nagyon vicces es kedves emberek, En meg Minden masik elethelyzetben nagyon jol kijovok idosebb ferfiakkal, idonkent tulzottan is kedvelnek :). Es angolokkal is, Szoval fura hogy Ezek Mert viselkednek igy.


2010. nov. 6. 17:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Offosnak: tudok ha au pair akarsz lenni. Nagyon kedves no, ikerterhes, januartol kene neki Valaki. Viszont van egy idosebb gyerek akivel szinten foglalkozni kell es akit en nem vallalnek be, Mert nem egy konnyu eset, de ha erdekel irj mailt. Viszont nem ismerlek Szoval nem ajanlak be, de ot ajanlom neked, Habar nem konnyu, de nem kerne sok orat, Szoval tudnal tanulni es egyebek.
2010. nov. 6. 18:19
 12/17 anonim ***** válasza:
51%

Te abban a hazban alkalmazott vagy, tehat a Hazi asszonynak a feladata az, hogy iranyitson es ellenorizzen. Tehat elvileg a hazban dolgozol, de a Ferfinek ezekhez semmi koze sincsen, ez igy termeszetes.

Beszelj Roluk tisztessegesen, s ne gondolj arra, hogy azert viselkednek igy azok a ffiak, mivel titokban mashol jar a fejuk, ezt tapasztalatbol tudom.

Nalam is voltak mar nevelonok, amikor kicsik voltak a gyermekeim, s hidd el, hogy eppen ez volt a problema,mint irtad is, hogy volt olyan philipino, Aki teljesen kiborult amiatt, hogy a parom sosem figyelt Ra kulonosebben, s emiatt aztan elis kerult innen. Ugy hogy most megdobbentem a soraidon, mivel a magyarok megis kulturaltabbak, s nem hinnem, hogy nem tudtad azt, hogy Te gyermekekre fogsz felugyelni es nem barati partira mesz, tehat dolgozni.

Ott kapsz egy szobat, kulon etkezel s amikor lejar a munkaidod, akkor vege,s ennyi es nem tobb!

A paromat nagyon idegesitette, hogy munka utan jott haza es a bebi sitter az ajtoban varta pl., este 10-11-kor, amikor Neki mar a nappaliban semmi keresni valoja nem volt.

De a holgyike ott vart es mosolygott es mint barat, koszont, s kerdezte hogy vagy stb.

Az En parom pl. Engem kert szamon, hogy ez a cseled mit keress itt, es mit mosolyog idetlenul, mivel 9-ig tartott a munkaja.

Nos fogadd el azt, hogy ott dolgozol es a munkaddal foglalkozz, s ne torodj a csalad kulonbozo tagjaival es ne foglalkozz a tulajdonsagaikkal.

Teged azert fizetnek, hogy a gyermekekre vigyazz, s tedd azt es ne tobbet. A munkadat tisztelettel vegezd, mert sosem tudod azt, hogy meddig fogsz ebben a munkakorben dolgozni, s nem jon rosszul, hogyha jo hirnek fogsz orvendeni!

2010. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Milyen az idő most Angliában?
2010. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
amit az előző írt az tökéletes válasz. Magával van elfoglalva meg a gondolataival, nem érdekli a magyar kisasszony. ennyi.
2010. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Uristen!!! A ferjed lecseledezte Azt akire rabizza a gyerekeit... Illetve akire atharitja... Hat gratulalok ez az emberek Aztan valoban tiszteletet erdemel :D Tudod a Filippinok nagyon kedves baratsagos emberek Akik nehezen viselik ha vki ilyen paraszt modon reagal egy kis kedvessegre. Valoszinuleg nem a ferjed figyelmet akarta, Hanem h emberszamba vegyek, Foleg h a legtobb szulo szegyelheti magat, h a bebi peldaul Engem hivott maminak :)))) en vagyok veluk amikor hanynak amikor lazasak, tobb fotom van roluk mint az anyjuknak stb.

Egy dolog h mint fonok megmondod az alkalmazottaidnak mit csinaljanak, de attol meg tisztelni kell oket Mert ugyanolyan emberek mint te. Ha nem birod ezt felfogni Akkor sznob parasz.tokre vagytok es csinaljatok magatok!!! Es hangsulyozom en nem dolgoznek ilyen korulmenyek kozott, de az apuka maximalisan normalis, a hazassaguk is jo, Szoval abszolut beszelgetnek Velem, megkinalnak ha mast is, koszonnek, stb. Es sajnos ezert halasnak kell lenni, pedig ennek kene normalisnak lennie.

Es ok is jottek vhonnan es nem felejtettek el.

Amugy meg ez a ketszer elmeny rosszul esett es furcsa is volt, Mert mint mondtam az emlitett ferfiak felesegeik tokre normalisak voltak.

Angliaban jo az ido, Tegnap esett, de ma sutott a nap es fujdogalt a szello :)

2010. nov. 6. 18:58
 16/17 anonim ***** válasza:

"Amugy meg ez a ketszer elmeny rosszul esett es furcsa is volt, Mert mint mondtam az emlitett ferfiak felesegeik tokre normalisak voltak."


Teljesen igazad van, amúgy. De ha valamelyik anyu gyanút fogna, akkor gyorsan el kellene menekülnöd a házból.

2010. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

18:58

Ismerem az azsiaikat, nem tudom hany eves vagy, de En tobb mint 20 eve kerultem kapcsolatba Veluk, tehat nem csak latom, hanem ismerem. Igy a Te munkakorodet is jol ismerem, mivel ma mar a gyermekeim felnottek, tehat tudom azt, hogy mi a feladata egy htb-i alkalmazottnak, s mi a feladata egy gyermek felugyelonek, nem nevelononek!

Fizetest, tiszteletet megkap, ingyen szallast, etkezest stb. Tehat nem feltetlenul kell barati viszonyban lenni Veluk, mivel nagyon sokan visszaelnek ezzel!

Indoneziai alkalmazottunk volt 4 evig, indiai 3 evig, es mindegyik sirva ment el, mivel szerettek itt dolgozni, es ertekeltek azt, amit megkaptak.

A munkank altal emberekkel foglalkozunk, ugyhogy nem jelent problemat az, hogy egy htb-i alkalmazottat kezelni tudjunk!

Ne felejsd el, hogy a munkadert fizetest kapsz, s nem ingyen vegzed!

2010. nov. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!