Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki telefonon zaklat. Most...

Valaki telefonon zaklat. Most meg van a száma, de nem tudom lekérdezni, mert titkos, rendőrségre meg nem akarok menni. Hogy tudnám kideríteni?

Figyelt kérdés

(70-es szám)


Köszönöm a válaszokat!


20/L


2010. nov. 7. 22:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Számot hogy kell letiltani? Hogy ne tudjon hívni, és sms-t se írni?
2010. nov. 7. 22:40
 12/19 anonim ***** válasza:
smst is ír???
2010. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem! Csak szeretném - ha nincs más megoldás -, végleg tiltani a számot.
2010. nov. 7. 22:42
 14/19 anonim ***** válasza:
samsung telefonnál le lehet tiltani
2010. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ez Nokia :(, a Telenor -nál vagyok.
2010. nov. 7. 22:59
 16/19 anonim ***** válasza:
Hú, a régi nokiámon le lehetett tiltani, próbáld meg végignézni az összes beállítást meg mindent, lehet, hogy a tiédben is van ilyen funkció.
2010. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy zaklat, nem lehet, hogy csak valami elrontott automata telefonos reklám? Engem is hívogattak rejtett számról, tök random időpontokban, éjszaka közepén, délután stb. Amikor felvettem, nem szólt bele senki, hiába szóltam bele. Aztán egyszer megint hívtak egy rejtett számról (persze nem tudom ugyanaz a szám volt-e, mert rejtett volt) és valami pannonos reklámos sz.ar volt.
2010. nov. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Engem is szoktak zaklatni, de rejtett számról.Felveszem és addig várok amíg leteszi, hadd szaporodjon a számlája.A Samsungnak van tiltólistája, de mivel nekem most Nokiám van, csináltam egy új csoportot, ahova berakom a nem kívánt személyeket és ha hívnak, nincs csengőhang.,
2010. nov. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan jelentsd fel, a rendőrség simán lenyomozza hogy ki az miaz a törvény pedig bünteti már egy ideje ...
2010. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!