Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket vesztek karácsonyi...

Miket vesztek karácsonyi ajándékanak? Kinek kb mennyiért és mit?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 16:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
akkor csak nálunk nem lesz idén ajándékozás...
2010. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%

Valami apróságot,és inkább vmi személyeset:)

Nem értem,hogy sokan miért csinálnak ebből olyan nagy ügyet,karácsony előtt 2 héttel már mindenki meg van bolondulva,hogy húú,na akkor ennek-annak mit vegyünk,örüljön is neki,lehetőleg drága is legyen,minnél nagyobb ajándék,annál nagyobb öröm.Mindenkit szeressünk gyorsan 3 napig.....aztán karácsony után 2 héttel meg sz*rnak egymás fejére az emberek,ez az igazság.

16L

2010. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%

18:59, tini vagy, az az igazság.

A karácsonyban pont az a lényeg, hogy 1-2 hónappal előtte már azzal foglalkozol, hogy vajon minek örülne x vagy y.

Nem lesz boldogabb a karácsony attól, hogy te csak közvetlen előtte készítesz egy szalvétagyűrűt vagy ilyesmit. Az az ajándéktól független.

Különben szerintem elég személyes, ha megjegyeztem, hogy mit mondott még nyáron apukám és karácsonyra megszerzem neki. Ez pont azt jelenti, hogy figyelek arra, amit mond, még fél év után is...

2010. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyunak mobil telefont max. 20ezerért, mamának anyuval közösen mobiltelefont (mind a kettő elég ócska már). Férjemmel valószínűleg semmit nem veszünk egymásnak, hanem a gyereknek (11 hós lesz) veszünk valami nagyobbat.
2010. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
25%

Pedig igazam van.Itt most nem arra gondoltam,hogy ne vegyünk egymásnak semmit,én is venni fogok,de nem az a lényeg,hogy minnél drágább ajándék legyen,mert sajnos sokan ezt hiszik.Hanem hogy örömet okozzon vele az ember.Főként,hogy szeressük,tiszteljük a másikat,és ne csak karácsonykor,hanem az év többi napján is.

18:59 voltam

2010. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

18:45-ös hol vetted az a csavarkulcs készletes csokit? Az olyan jó lenne a sógor jelöltemnek :) Ezt a kettőt imádja: a csokit, meg barkácsolni :)

Mennyibe került?


Én olyan 1000-2000 Ft körül fogok venni a családnak. Párom, az én családom és az ő családja tartozik ide. De a családtagoknak együtt veszünk, úgyhogy ez feleződik. Olyan sokat nem akarok rá költeni, mert nagyon jó, ha van valami ajándék a fa alatt, de nem kell drágának lennie.


Jah és aki azt írta, hogy nem tudnak ajándékozni, az ne szomorkodjon! Készítsen valamit! Nekünk is volt olyan évünk, hogy nagyon szegények voltunk és semmit sem tudtunk venni. Úgyhogy vettem füzeteket és mindenkinek egyedi képeset csináltam..

2010. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia Utolsó!


Én egy alföldi kisvárosban lakom, ott vettem a csoki barkácskészletet, de az az igazság, hogy én még ezt sehol nem láttam, nagyobb hiperekben. Nincs a környékeden ilyen kisebb ajándékbolt? Mert ott esetleg megkérdezheted, hogy valamelyik beszállítója tud e ilyen felhajtani.

2200 Ft volt amúgy, 6 darabos. Kalapács, villáskulcs, csavarhúzó, kombinált fogó, csőfogó meg imbuszkulcs van benne :D

2010. nov. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a hippsy jó ötlet:))(lehet én is kérek)

A vezetéknélküli egérhez és billentyűhöz visszatérve nekem is az van(épp azzal írok) és semmi baja nem volt még.Logitech-es és tölthető elemet használok hozzá.Teljesen meg vagyok vele elégedve.

Szerintem még a TooLate óra is jó ajándékötlet jól néz ki,tiniknek tetszene szerintem és nem is drága 3-4000 ft. :)

2010. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!