Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszoktad mondani a legjobb...

Elszoktad mondani a legjobb barátodnak, ha összevesztek a pároddal? Ha igen, ez már kibeszélésnek számít?

Figyelt kérdés

Összekaptunk a párommal. Beszélgettünk a barátnőmmel, elpanaszoltam neki a gondjaimat. A lényeg, hogy a barátnőm írt egy emailt a páromnak (kicsit lecseszte). A párom meg fel van háborodva, hogy kibeszélem.

Amikor ő dicsekszik a munkatársainak a szexuális együttléteinkről, az nem kibeszélés?


2010. nov. 11. 09:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez nem volt "fer" dolog a baratnod reszerol, mivel csak abban az esetben lett volna joga ezt megtenni, ha Te meg kered ra.

Nekem is van bizalmasam es a legtobb embernek van, de nagyon megkell valasztani azt az embert, Akit a bizalmadba fogadsz, mint jelenleg is tapasztaltad.

A Ferjed hozza allasa termeszetes, mivel megalazonak erzi ezt, mivel egy szamara teljesen idegen szemelytol kapott egy kioktatast, s foleg Notol, s ez serti a ferfi buszkeseget.

2010. nov. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj a barátnőddel, hogy nem azért avatod be a magánéletedbe, hogy aztán teljes erővel belecsörtessen, mint elefánt a porcelánboltba.
2010. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Tudtam róla, hogy írni fog a páromnak.

De nem gondoltam, hogy a párom ennyire ki lesz akadva.

2010. nov. 11. 11:17
 14/17 anonim ***** válasza:

Jaa, hogy a hozzájárulásod adtad a levélhez? Így azért egészen más!

Szerintem a barátnői beszélgetések arra valók, hogy az ember lenyugodjon, valaki más szemével is lássa a helyzetet, kicsit egyet is értsen velünk a barátnő és energiát öntsön belénk ahhoz, hogy MAGUNK OLDJUK MEG A PÁRKAPCSOLATI PROBLÉMÁINKAT.


Nekem az jött le, hogy a könnyebb utat választva, valahol gerinctelenül is, azt, amit te magad nem mertél elmondani a párodnak, hogy úgy érzed, nem becsül eléggé, megüzented a barátnőd által. Nem csoda, hogy kiakadt a pasid!

Mondjuk a helyedben én meg abból csinálnék világraszóló balhét, hogy kibeszéli hogyan szexeltek. A drága jó kollégák meg, mikor találkoztok és rád néznek, elképzelnek azokban a pózokban... Amit leírtál, elég nagy egyszerűségre és éretlenségre vall mindkettőtök részéről.

2010. nov. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem baj az h megbeszéled a barátnőddel,végülis ezzel az ember meg is könnyebbül,meg esetleg hasznos tanácsokkal is el tudjuk látni egymást.

Itt csak a barátnőd hibázott,nem volt semmi "joga" ilyen szintem beleszólni a dolgotokba,h írt neki. Ezt beszéld meg vele.

2010. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ilyenek a nők. Elhamarkodottan cselekszenek. Nevetséges helyzetbe hozzák saját magukat kívülállóként ... A párkapcsolat két emberből áll és sosem csak az egyik fél a hibás.

Amúgy nem kibeszélés, hiszen neked szükséged van kibeszélni magadból a dolgaidat. Ha magadban tartod sokkal rosszabb. És te nem akárkinek mondtad el, hanem egy hozzád közel álló személynek. A párod meg mit van úgy oda emiatt, ha szégyenli ami történt és így reagált rá, hogy hát "ti kibeszélitek őt" akkor megérdemli...

2010. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én elmondom, és nem érdekel minek számít, azért a barátom mert megbeszélünk problémákat és kiváncsi vagyok a véleményére.
2010. nov. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!