Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most meg mi a francot csinálja...

Most meg mi a francot csináljak? Összetörtem anyunak a 90ezres herendi porcelánját. Véletlen volt.

Figyelt kérdés
Most teljesen tanácstalan vagyok.Köszi a válaszokat.
2010. nov. 16. 15:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Elmondom az igazat nem szoktam hazudni, hát a vázából nem maradt semmi.
2010. nov. 16. 15:34
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

nem olcsón,de vannak lyna helyek ahol a szilánkosra tört ilyne értékes porcelánféléket meg tudják javítani úgy, hogy nem fogják észrevenni avatott szemek sem, hogy össze volt törve

mi is jártunk így 120 éves porcelánnal

de a legkisebb szilánk is kell a mesternek ahhoz, hoyg ezt meg tudja javítani


amennyiben ez nem lehetséges, avyg kidobtad a fél vázát stb.. akkor nézz körül a neten hátha van ilyen porcelán, ami épp íg ynéz ki, ha nem sikerül akkor járj egy régiségkereskedőkhöz és biztos találsz ugyanilyen porcelánt, s akkor ha nem is pont az,de egy ugyanoylna kinézétű porcelán biztosan tudja pótolni az emlékét amásiknak


sajnálom.. szerencsétlen egy eset az tuti

2010. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Ha szeretsz kirakósjátékot játszani, és van pillanatragasztód, akkor rakd össze :)


Ha nem...az megaszívás :D

2010. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég gáz de szerintem vald be ! Téged úgy is jobban szeret mint egy tányér készletet !
2010. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló esetben, bár az nem volt ennyire értékes. A mamám utolsó ajándékát löktem fel otthon és ripityára tört.

Ez kb. 2 éve történt, nem lettem nagyon leszidva, bár fájt a szüleimnek..meg hát nekem is.

De a mai napig van, hogy egyszer-egyszer felemlegetik.


Szerintem is hívd fel..én lehet azt tenném. Úgy könnyebb lesz talán Neki is meg Neked is.

Mire hazaér már talán kiadja a dühe nagy részét..

Ráadásul nem kell hirtelen szembesülnie a cserepek látványával..


Sok sikert a dologhoz, bárhogy is intézed. Majd meséld el mi történt.

2010. nov. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha ez a váza 90 ezret ért, nem hiszem, hogy egyszerű lenne zsebpénzből pótolni, még régiségkereskedőnél sem. Arról nem beszélve,hogy annak nem lesz olyan érzelmi háttere, mint ennek volt.Fájó szivvel ezt is fel kell venni a veszteség listára.A lényeg, hogy nem történt senkinek semmi baja, csak egy -ha mégoly fontos- tárgy tört össze.
2010. nov. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mond el az iagzat! Én is voltam hasonló helyzetben,kb.egy hétig haragudott rám anyukám de aztán megbékélt.
2010. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!