Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtál már hatalmasat a...

Csalódtál már hatalmasat a legjobb barátodban vagy valamelyik családtagodban?

Figyelt kérdés

Ha igen miért?

Sikerült tisztáznotok a dolgokat, és kibékültetek már?


2010. nov. 17. 12:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kérdezö, a kérdésemet kiírtam, ha érdekel olvasd el :/
2010. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
13:29, ez nagyon durva :O Én tuti elbeszélgettem volna a feleségével...
2010. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szinte az összes családtagban, és az általam barátnak hitt emberekben is. miért? Mert az emberek többsége csak addig jó fej, még véletlen nem teszel valamit ami neki nem tetszik, akkor már egyből nem kellesz. Ilyen a világ. Pedig sosem voltam tudatosan bunkó és rosszindulatú, egy hibám van, őszinte vagyok.Régen ez erény volt, ma már úgy látszik rejtegetni kell. Ez van. ( és még megkoronáznám, hogy a legnagyobbat az taposott belém, akit a legjobban szerettem...) De fel kell állni, és tovább lépni, túl lenni talán sosem leszel rajta de tovább lépsz, muszályból.
2010. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13:36 melyik kérdés az?
2010. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Utolsó: Áttették az egyéb kérdésekbe, így persze már senki se fogja megtalálni.. jófej modik -.-


http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2010. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, barátokban, családtagokban egyaránt.


Általánosban volt egy fiú. Volt egy másik barátja is, de miután az elment valahogy egymásra "találtunk". Ő az a fajta "egy valakivel elvagyok, a többiek le vannak szarva" ember volt. Az a baj, hogy én meg nem a legnépszerűbb voltam. Nos egy középiskolába adtuk be a jelentkezést. Én visszahúzódóbb voltam, s ráadásul az egész osztályban fiúk jártak. Anyagi helyzetem nem volt a legfényesebb, szóval se divatos ruhám, se divatos hajam nem volt. Harmadik nap elkezdett elkerülni (!!). Öt nappal később már zokogva mentem haza, s öngyilkosság járt a fejemben annyira rám szálltak :S

A legjobb barátom? Ő inkább elkerült emiatt...


Szülők.

Szülők soha nem is foglalkoztak velem. Tudtam nem sokat érik nekik, de aztán derült ki mocsokságok sora (nyitott házasság pl.)

Azt viszont soha nem felejtem el, hogy érettségire annyira rágörcsöltem, hogy mai napig tartó alvászavarom van. Ebből kiindulva szóltam anyámnak, hogy keltsen már fel, nem akarok elaludni a szóbelit. Napokkal később elment... Kiderült fontosabb volt egy pasival tölteni az időt, mint nekem "segíteni". A szomszéd keltett fel szóbeli napján :S

2010. nov. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!