Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzik magukat a "mai"...

Miért érzik magukat a "mai" fiatalok már huszonévesen is öregnek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor hallom és az itteni fórumokon is olvasom, hogy huszonévesek már idősnek érzik magukat. Már nincs kedvük szórakozni, sürgetik a házasságot, nehogy kicsússzanak az időből, minél előbb körbe akarják utazni a világot (az utazással semmi gond nincs, de ezt úgy erőltetik, mintha csak pár évig lehetne mert utána már öregek lesznek ehhez). Azért van ez, mert korábban kezdenek el "élni" és ilyen idős korukra már kiégnek? Vagy más ennek az oka?
2010. nov. 18. 16:27
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
23 éves vagyok és igy belegondolva, igen én is öregnek érzem magam. Azért mert egyedül elkell látnom a kettö gyerekemet, mert a párom sokat dolgozik.Gondolkodnom kell állandoan hogy mikor mit fizessünk ki, albérletbe vagyunk, anyuval ,aki csak egész nap fekszik, ö sem segit pedig csak 45 éves.Szóval annyi gond szakad a nyakamba egyszerre hogy már belefáradtam.
2010. nov. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!