Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a tudtomon...

Mit csináljak, ha a tudtomon kívül a gyerekemet felrakták az iwiwre?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 16:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%

Ez pofatlansag, es talan van ra valami jogszabaly is, hogy ki rakhatja fel a gyereket 18 even alul.

Mert pl. sok szulo szereti mutogatni sajat kicsijet anyaszult meztelenul is, es hat olyan pozokban, ami nem a nagy nyilvanossag es a sok pedofilnak valo.

Szoval pofatlansag, beszelj az illetovel es azonnal toroltesd le, marcsak azert is! Majd TE felrakod, ha akarod!!! Es majd TE megszerkeszted az oldalt, ha akarod.

De nem elvalt vagy esetleg, es a volt ferjed rakta fel a gyereket, mert ilyet lattam mar.

2009. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk a családan is előfordult ilyen.Aztán kiderült hogy a nagyszülők tették fel
2009. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
65%

16:48-as akartam irni privat e-mailt neked, de nem lehet, mert nem fogadsz.

Az iwiw-re kerjel meghivot valamelyik ismerosodtol. Kerdezoskodj mindenkitol, hogy nincs e iwiw meghivoja a szamodra. Kuld neked e-mailen, es regisztralva leszel. Ott mindent megtalalsz majd, hogyan tovabb. De valakinek muszaj, hogy kuldjon neked egy e-mailt az iwiw-rol. Millio embernek vannak fenn a fenykepei, es adatai, volt osztalytarsaidat, munkatarsaidat, rokonokat, szoval mindenkit megtudsz rajta keresni aki regisztralta magat.

2009. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
24%

16.48-as!küldj nekem privátot és küldök meghívót iwiwre.

elnézést az offért.

2009. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

én iwiwen már fennt vagyok, mint tag.

Eddig fogadtam privát mailt, nem tudom mi lehet

2009. jan. 13. 19:16
 16/24 anonim ***** válasza:
41%
Kerdezo nem neked, hanem a 16:48-nak menne a privat e-mail!
2009. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Nálunk is volt ilyen a családban!A nagytata tette fel az onokát egy honlapra!Nos ettöl aztán jól kiakadtunk a párommal és gyorsan le is törölte azt!Szóval ne nézze az mi családi fotoinkat az egész világ,nem?

2009. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
26%
nem értem miért zavar ez téged..tényleg nem szép h.a tudtod nélkül csainálták,de max.kérd számon rajtuk,amúgy szerintem se lesz semmi baja gyereknek tőle...
2009. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
74%
Persze hogy nem lesz a gyereknek tole baja, de illetlenseg ilyet csinalni. Utolso hozzaszolo gondolom hogy nincs gyereked, mert ha lenne, biztos te sem orulnel neki!
2009. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
34%
szerintem ez csak egy kedves gesztus..nem olyan fontos az iwiw hogy e miatt most berágjunk a másikra.VAGY az ember válogassa meg a barátait..
2009. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!