Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a tudtomon...

Mit csináljak, ha a tudtomon kívül a gyerekemet felrakták az iwiwre?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 16:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
28%

De van gyerekem kedves 19:48-as!

Az én gyerekemet tette fel a tata!

2009. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
69%

Én úgy gondolom,hogy az iwiw egy olyan közösségi oldal,ami szórakozás a tagoknak.Nos egy újszülöttnek nincs ebben semmi ami szórakoztatná.Ha fel akarja valaki tenni a kicsi gyerekét,ahhoz szerintem csak a szülőnek van joga,de én személy szerint értelmetlennek találom addig,amíg a gyerek maga nem tudja kezelni a gépet,és az oldalt.

Ha neked nem tetszik,hogy felrakták a gyereked(jogosan)akkor töröltesd.Én jól beolvasnék annak,aki a megkérdezésem nélkül ezt tenné.

2009. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
79%

Nem véletlenül jelölték be az anyukát szinte utoljára...

Szerintem azért, mert biztosak voltak benne, hogy nem tetszene nektek, én már csak ez a sunyi hozzáállás miatt is leszedetném.


Nem, tényleg semmi baja nem lesz belőle, DE:

Az én meg a férjem gyereke, nem a nagymamáé, a sógornőé vagy akárkié. Majd a férjem és én eldöntjük, hogy szükségünk van-e ilyenre. A saját adatlapunkon külön mappába rendezve van (nem kevés) fénykép a gyerekről, szóval az sem indok, hogy a távoli rokonok csak így tudják látni a gyereket.

Kizárólag a férjem és én döntjük el, hogy melyik kép publikus és melyik nem: míg egy közvetlen családtagnak megmutatjuk az olyan képeket is, amin pl. épp önkiszolgálóan szopizik vagy épp nagyterpeszt csinál pucéran, ezeket a képeket nem szeretném máshol látni. Egyrészt nem tudhatni, hogy mi lesz a gyerekből, másrészt ha belegondol az ember, hogy milyen perverz emberek is vannak...

2009. jan. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
56%

Én kiverném a balhét. Mindenkivel üvöltöznék egy sort, (aki megtette, persze azzal), követleném, h azonnal törölje le, és megfenyegetném, ha ez még egyszer előfordul, még fel is jelentem, majd faképnél hagynám.


Amúgy nem csinálnék belőle nagy ügyet :D


És mindezt azért, mert én vagyok az anyja, én szültem meg nehéz munkával, és én fogok vele dicsekedni ország-világnak. Ha akarok. Aki nem érti meg, szíve joga, de mivel emberek vagyunk, különbözőek vagyunk, a barátok, rokonok kötelessége, hogy ezeket FIGYELEMBE VEGYE!

És erőtelejesen beszólnék még a nagyszülőknek is. Még ha nem is ennyire durván.

2009. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!