Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleférnek apró hazugságok...

Beleférnek apró hazugságok egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy dolog amit eltitkoltam a párom elől. Nem csaltam meg, és ehhez hasonlók.

A lényeg az, hogy egy ember van, aki tud erről a hazugságomról, és ő ki is fogja használni az alkalmat, hogy lebuktasson. Persze a párom nekem fog hinni, nem annak az illetőnek...

Elmondani nem szeretném neki semmiképpen!


Soha semmiben nem hazudtam, de az ő érdekében most muszáj.


2010. nov. 23. 16:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
ez egy anoním oldal. semmi bajod nem eshet ha leírod! :)
2010. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiakadna, akkor biztosan nem apróság szerintem sem. Legalábbis neki biztosan nem az. Az apró ferdítések szerintem beleférnek. Pl. 4000 Ft-ba került a nadrág, amit vettem neki, holott 6000 Ft volt mondjuk. Ez apró hazugság. De ezen mondjuk nem is akadna ki a férjem ha megtudná, maximum megjegyezné, hogy ne költsek rá annyit, inkább vegyek olcsóbban neki nadrágot, a többit meg költsem magamra.


Szerintem ettől függetlenül a komolyabb dolgokban jobb az egyenes út. Ha úgyis le fogsz bukni, akkor célszerűbb elmondani, hogy ne mástól tudja meg.

2010. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"ez egy anoním oldal. semmi bajod nem eshet ha leírod! :)"


ez tévedés,tettem fel itt párkapcsolattal kapcsolatos kérdést,amikor párom nagyonfelbosszantott,csak dühkiaás volt...aztán a mailembe pont akkor nézett bele (én voltam hülye h nem töröltem)...azt a sértődést senkinek nem kivánom:D



de azért leirhatod,kiváncsiak vagyunk

2010. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Elkezdtem levelezni egy olyan emberrel, akit a párom utál. Ez az illető is utálja a páromat. A helyzetet az rontja, hogy a párom nevében válaszolgattam.
2010. nov. 23. 17:39
 15/22 anonim ***** válasza:
hát ez azért komoly, főleg az ő nevében. én azt ajánlom, hogy nyugodt körülmények között mondd el neki. az őszínteség fontos! :)
2010. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Az illető elég rossz dolgokat írt neki, tudom hogyha a párom olvasta volna ezeket, lelkileg nagyon megviselte volna.

Ezért inkább eltitkoltam előle.

2010. nov. 23. 17:46
 17/22 anonim ***** válasza:
55%
El ne mondd, ezen kiakadna! Tagadj!
2010. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Sokszor végiggondoltam, ha ez az illető felkeresné a páromat, nem lenne olyan bizonyítéka amit ne tudnék megcáfolni.
2010. nov. 23. 17:51
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem kéne csodálkozni,hoyg kiakad.

Képzeld magad a helyéeba,h róla derülne ki ugyanez...

A kapcsolat alapja az öszinteség , nem?

De ez a te dolgod a te döntésed,


a hazug embert hamarabb útólérik,mint a sánta kutyát/rókát...

Bár ez a mondás nem mindig igaz,de ki tudja..

2010. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hááát... ez azért nem apró hazugság... Visszaéltél a nevével (a nevében leveleztél), és mondjuk milyen e-mail címről? Szerintem bizonyítható, hogy honnan jöttek a levelek, nem biztos, hogy tudsz tagadni.

Szerintem ez árulás a javából. "Apró hazugság" pl. hogy "elfelejted" elmondani, hogy vettél egy felsőt 2000 Ft-ért, vagy hogy ebéd közben beszélgettél azzal a pasival, aki korábban hajtott rád (de nem történt semmi).

2010. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!