Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Spóroltok karácsonyra? Vagy...

Spóroltok karácsonyra? Vagy hogyan oldjátok meg ebben a szar anyagi helyzetben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 17:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én összesen 6000-7000 ft-ot költök.


Mivel még szüleimnél lakok, így a kicsit nagyobb kajáranem kellett gondolnom.

Annyira nagy kajálást mondjuk nem is rendezünk, mert van cukorbeteg is a családban.


Nagyon nem spóroltam rá,csak kicsit.

2010. nov. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
3. vagyok.. én sem azért spórolok mert nálunk a drága ajándék lenne az etalon, de pl. hasznos dolgokat szivesen adok (pl nyelvet tanuló rokonnak képes szótár..) erre nem sajnálom a kajapénzem, mert tudom(remélem) hogy ezzel segítem őket :) amúgy felénk is a közös evésen van a hangsúly :)
2010. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem spórolok rá, szerencsére annyi marad , amennyiből mindenkinek tudunk venni 1-2ezerért ajándékot.

A férjemmel is csak jelképes az ajándék.

Maximum 10ezerből megúszom az ajándékokat, ezek mellé saját készítésű mézeskalácsot, karácsonyfadíszt , képkeretet kapnak.

Esetleg üveget festek, egy egy ajándék kijön párszáz forintból:)

2010. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én úgy spórolok, hogy a 200 Ft-osokat egy kis dobozba gyűjtöm és ehhez karácsonyig nem nyúlok. Amint van egy 200-asom, bedobom. Észre se veszem a hiányát, viszont 50-60 ezer forint is összegyűlik így egy év alatt, ebből vásárolok karácsonyra kaját, ajándékot. Nekem ez bevált.
2012. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!