Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éve együtt vagyok a barátomm...

3 éve együtt vagyok a barátommal, aki 25 éves, én 19 vagyok Ki bőgte tegnap hogy gyereket akar tőlem, + házasság stb. Mit tegyek? És miért döntött úgy hogy neki mindjárt gyerek kell?

Figyelt kérdés
De én még túl fiatal vagyok. Ne készültem fel még az anyaságra, tanulok... meg még úgy érzem élnem kell Köszönöm a válaszokat 19L
2010. nov. 26. 16:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%

"átlag 25 éves pasi még nem akar gyereket...párom is 25, az 5 éves tervben nincs gyerek"


Attól mert a te párod 25 évesen nem akar gyereket még nem biztos, hogy az a "normális"...

Mindenkinek az a normális amit jónak lát, ez szerintem Te is tudod sok mindentől függ.

Az meg hogy valaki 3o előtt szeretne gyermeket még nem olyan elrettentő dolog...

Az én párom 21 éves és kb 2 éve folyton arról beszélünk, hogy bárcsak már gyermekünk születne (persze egyetem után, biztos jövedelemmel)...most én is mondhatnám, hogy ez a normális, ha valaki 3o előtt szeretne gyereket vállalni...



Amúgy szerintem teljesen rendben van egy 25 éves férfinél a gyermekvállalás kérdése, bár egy 19 éves lánynál még 2-3 évet várhatna a dolog.

Már válaszoltam korábban a kérdésre, szerintem a pároddal kell beszélned, ha te is a közeljövőben szeretnél gyereket (2-3 év) akkor rendben van...de ha neked is csak a 1o éves terveidben szerepel a gyerek akkor nem fair a pároddal szemben, mégis meddig várjon? :-S Van akinek ez fiatalon fontos...

2010. nov. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%

képzeld utolsó,átlag 25 éves pasi nem akar gyereket ha józanul gondolkodik

18 évesen exem 19 volt,ő is gyereket akart állandóan csinálni,vettünk 2 hörcsögöt,rádöbbent hogy még azok gondozása se megy...


környezetemben egy 25 éves pasi se akar gyereket aki normális,innen veszem h ez a normális,az a kettő akinek mégis van,bár imádják a gyereket,ha tehetné odébbtolta volna s születését pár évvel...


20 évesen szüljön a kérdező? mire? még ha a párja keres is jól,akkoris,mit csinál ha mégsem maradnak együtt? a gyes nem nagy összeg...


tanulj csak,dolgozz,ha neki gyerek kell,csináljon másnak,éld az életed

23/N 07:06-es voltam

2010. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
19%

képzeld utolsó,átlag 25 éves pasi nem akar gyereket ha józanul gondolkodik

ezzel egyáltalán nem értek egyet. szerintem épp hogy a normálisabb fele azon gondolkodik mikor lehetne összehozni már a családot, igyekszik megteremteni a feltételeket.

Nem gondolom azt, hogy családot alapítani 3o-on túl kellene. Szóval engem nem győztél meg, de mindenki úgy intézi ahogy szeretné, még szerencse...

2010. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem 19 éves koromban ilyennel állt volna elő a párom, futottam volna, amerre látok!!! Még 22 évesen is menekülőre fogtam, mikor meg akarták kérni a kezem.

24 N

2010. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!