Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen már? A páromnak szervez...

Milyen már? A páromnak szervezve lett legénybúcsú, nekem meg nem!

Figyelt kérdés

Szép kis emlék marad! A párom megy legénybúcsúba én meg maradok otthon, mivel már késő szervezkedni! Amúgy meg várandós is vagyok. Ettől függetlenül nem érdemlem meg?

Nekem nem a bnőimnek kellett volna szerveznie?

Járt valaki hasonló cipőben?


Tökre szomorú vagyok emiatt. A páromat meg nem is érdekli, hogy én otthon vagyok és unatkozok míg ő legénybúcsúzik. Csak sajnálom és most mit tudok csinálni?enyit mond...

Pedig csak megértést várok tőle!


2009. jan. 15. 17:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A páromról még annyit, hogy csak megértést kértem, mivel senkinek nem tudtam elmondani ami engem bánt. A barátnők miatt. Ennyi...
2009. jan. 16. 08:39
 12/21 anonim ***** válasza:
88%

Hát ahogy irták sokszor a menyasszony szervezi a leánybúcsut. igaz nekem a barátnőim azt mondták hogy legyen ez meg az, én meg mondtam ehez nekem nincs energiám, ha akarják szervezzék meg, megadom minden más barátnőm számát. igy nem csak egy egyszerü vacsora lett mint irták, hanem nagy buli vetközös fiu stb... de nekem a vacsi is elég lett volna ha nem szervezik meg.


és tudod hogy nagy hülyeséget irtál a gyerekkel kapcsolatban. nekem is van és a barátnnőim többségének is van gyekreke, mi tini korunk óta együtt vagyunk, és mindig is ott voltunk egymás melett. néha utálkoztunk de a gyerek miatt soha nem tüntünk el. szerintem neked sem a terheséged miatt tüntek el hanem talán miattad.

2009. jan. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Persze, biztos arra rágtak be, hogy csak én tartom velük a kapcsolatott! Bizonyára igazad van!

És tényleg velem van a gond, hogy csak most vettem észre milyenek is velem!

Nem tudom, hogy mennyire volt látható az, hogy tisztelet a kivételnek. Remélem veszed a lapot!

Azért kösz a választ! Örülök neki, hogy nem mindenki van olyan helyzeben mint én.

2009. jan. 16. 09:14
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Abból a szempontból átérzem a helyzeted, hogy nekem is voltak barátnőim, akik lekoptak amikor megszületett a babám. Ők olyan típusúak, akik minden hétvégén buliznak, délutánonként, ha olyan kedvük van, beülnek meginni egy sört... Ebbe én már nem fértem bele. Eleinte még hívogattak, de aztán rájöttek, hogy nagy hassal (utána pedig kis babával) nem lehet ilyen helyekre menni. Hébe-hóba tartjuk a kapcsolatot, érdeklődnek, hogy mi van velünk.

Nem feltétlenül azért nem hívogatnak, mert nem kedvelnek, hanem mert más lett az "érdeklődési köröd", más dolgokról beszélgetsz, de az is lehet, hogy nem bírnak mit kezdeni a terhességeddel...

Ami a lánybúcsút illeti: ne légy tutyimutyi! Ha nem szerveztek neked, hívd fel őket kérdezd meg, hogy lenne-e kedvük átmenni. Ha igen, jót pizzáztok, beszélgettek a "régi szép időkről". Ha pedig nem, elmész a tékába és kiveszed az olyan filmeket, amiket te megnéznél, de a párod nem, veszel 100 db-os papírzsepit (romantikus filmekhez kötelező), rendelsz kaját és egész éjjel dvd-zel.

Teljesen fölösleges azon tépelődni, hogy a párod bezzeg mulat. Valószínű ez lesz az utolsó mulatós éjszakája (lagzit és a tejfakasztó party-t leszámítva) hosszú-hosszú ideig. Te is mulathatsz, csak egy kicsit másképp.


Ami még: nagyon sokan csak barátnőkben gondolkodnak, amikor lánybúcsúról van szó. Miért? Az ember lányának (jó esetben) van egy édesanyja, de biztos akad a családban más lány is. Őket is át lehet hívni tracspartyra...


Ne feledd: Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.

Jó lánybúcsút!

2009. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2009. jan. 16. 09:53
 16/21 anonim ***** válasza:
86%
mit kell errol cikizni?tudtommal nem is nagyon szoktak leánybúcsút csinálni /ez is valami újkeletu dolog mint a halovén, valentín meg stb./, de ha ez neked annyira hiányzik akkor csinálj magadnak!ha a barátnok nem akarnak hívd a régi barátokat !azok biztosan elmennek egy "leánybúcsúra".
2009. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%
Tudtommal a menyasszony szervezi a lánybúcsút a többieknek. Ha ők már tudják a konkrét időpontot, ilyesmit, esetleg 'rászerveznek' a dologra. Gondolok itt ajándék... ilyesmi. De nem ők kezdeményezik ám!
2009. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Háát magam szerveztem le a végén a leánybúcsút jővő szombatra!

Inni nem iszok mert 20 hetes kismama vagyok.

2009. jan. 16. 18:13
 19/21 anonim válasza:
82%
nekem is úgy jött le,hogy a férjedet hibáztatod valamilyen szinten.ne tegyél neki szemrehányást,mert rámehet a kapcsolatotok egy idő után.nem neki kellett volna mondanod,hogy hogy unatkozol hanem elővenni a barátnőidet és jól lebaszni őket.Szerintem én is hasonló cipőben leszek,mert nekem is a barátnőim mióta mindenki elkerült más városba szarnak rám,de a párom a haverjaival egy városban van még mindig és ők most is minden héten összeülnek,még én unatkozom,de eszemben sincs ezt neki felhánytorgatni és ezzel elmarni magamtól.És tényleg a párod ebben a szituban mit tudott volna csinálni?Otthon nem maradhat veled,hisz az ő legénybúcsúja,és amúgy se mondják le a pasik nagyon a haveri összeröffenéseket és magával se vihet egy legénybúcsúra.Szóval nézz magadba és vedd elő a barátnőket...
2009. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ahogy az én páromat ismerem, ilyen esetben tényleg sajnálná, hogy rám senki nem gondolt, tuti, hogy nem tudná felhőtlenül jól érezni magát a saját bulijában, és megbeszélte volna a haverjaival, hogy ne legénybúcsú legyen, hanem egy mittudomén.. párbúcsúztató. Főleg ha semmi olyat nem terveztek a haverok, amiről a menyasszony ne tudhatna.
2009. jan. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!