Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a felnőtt, családos gyereke...

Ha a felnőtt, családos gyereked pénzt kérne tőled kölcsön hónap végén, mert váratlan kiadások miatt egy fillérjük sem maradt, hogy reagálnál?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 19:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

adnék, úgy segítem a gyereket ahogy tudom

öreg koromba én is ezt várom el!

2010. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Felnőtt vagyok, külön élek. De néha akkor is kapok pénzt, amikor nem kérek, csak esetleg kiszagolják, hogy nem állok annyira jól.

Kölcsön is úgy adnak, hogy "majd megadod, amikor tudod" - bár ezzel soha nem éltem vissza, mindig megadtam a lehető leghamarabb.

Már nekem kellemetlen, hogy még mindig adnak pénzt.

Viszont amikor ezt szóba hoztam, akkor azt mondták, hogy ezt majd meghálálhatom a saját gyerekmnek. "Pay it forward".

2010. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ma 19:55 te egy szupernagyi vagy :)a kérdésre válaszolva,igen, adnák
2010. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. nov. 28. 21:39
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

ha nem kérek is ad anya,mondván hogy akkor vegyek belőle olyat,amit sajátból sajnálnék


meg amikor nagyobb bevásárlást csinál,nekem is vesz sokmindent,nem hagyja kifizetni,mondván hogy ha megteheti akkor miért ne,kisöcsém is megkap mindent,miért nekem ne venne meg akármit,attól hogy jópár éve nem lakok velük


sőt,páromra is gondol sokszor,neki is van mindig vmi:)

2010. nov. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

19.55.: nagyon jó ember, anya, nagymama vagy !

Én szüleim is ilyenek és természetesen mi is igyekszünk minden tőlünk telhetővel viszonozni nekik ezt :)

Ilyen egy IGAZI CSALÁD.

2010. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!