Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tolerálnátok a párotok (férjet...

Tolerálnátok a párotok (férjetek, élettárs, pasi stb) hobbiját? Ha, (Lent)

Figyelt kérdés

Tolerálnátok-e a hobbiját egy pasinak, ha 2 napot a hétből csak arra szánna és 1 nap 3-4 óra még amit erre szentel, de van ide a barátnőjére, feleségére vagy bárkijére...


Vagy ha csak minden nap 2-3-4 órát a hobbiját csinálja mondjuk a garázsban(barkácsol, fúr farag), de nem mondja meg, hogy mi az, hogy mi a terve vele... Elviselnétek? Szeretnétek?


Van mint nő saját hobbid?


2010. nov. 29. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

kocsijával képes órákat babrálni,de szerencsére mióta új van,nem igazán tud vele mit,mert mindenhez szerviz kell,kerékcserén kivül maximum takaritani tudja:D


heti ennyit igénybevevőt nem hiszem hogy tolerálnék,igy is kevés időnk van egymásra,de szerencsére semmi ilyenje nincs is,legszivesebben velem van,én vagyok még a hobbija is:D


(volt egy exem,állandóan horgászni,motorozni,barkácsolni,meg nemtudom mit csinált állandóan,örültem ha én is befértem két hobbi közé...rövid úton repült...)



nekem hobbi? rajzolok sokat...de ezt ugy is tudom,hogy közben beszélgetünk,vagy filmezünk

2010. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

ha van ideje mi a baj vele? nekem is van többórás programom...

lány vagyok xD

2010. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjemnek is vannak hobbijai, én festeni szeretek, tájképeket, virágokat stb. Az nyugtat meg igazán. Tehát ha ő is belemerül a hobbijába, én miért bántanám, amikor ő sem egrecéroz érte.
2010. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem szokásom kisajátítani a páromat ilyen szinten se, hadd csinálja, ha neki úgy jó, kiélheti benne magát.

Inkább barkácsoljon, fúrjon - faragjon ( az enyém pl.játszik a gépen 3-4 órákat / nap, pedig elmúlt már 25 éves :D), mint lógjon a haverokkal, kocsmázna vagy éppen nőzne.

2010. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Repülünk mind a ketten,úgyhogy tudjuk,miről van szó:))Márpedig a repülés az,ami mellett nincs család,szabadidő,és pihis hétvége:)Reggeltől estig reptér,de ez természetes-azóta nincs más hobbim,lovon sem ültem két éve,mióta ezt a csodát választottam(nem panaszkodom:)))Világ legjobb dolga!
2010. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Én nem tudnám tolerálni. Hétköznap összesen 3 órát tudunk együtt lenni a munka miatt (a többi alvással telik), így vagy velem lenne vagy a hobbiának hódolna. Szombatonként megint nem vagyunk együtt kora reggeltől késő estig (noha együtt élünk), így a vasárnap maradna csak, amikor a házimunkát csinálom, tehát megint nem tudnánk együtt lenni. Nálunk ez teljesen hazavágná az egész kapcsolatot, mert nem lenne időnk egyáltalán egymásra.
2010. nov. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Repülünk mind a ketten,úgyhogy tudjuk,miről van szó:))Márpedig a repülés az,ami mellett nincs család,szabadidő,és pihis hétvége:)Reggeltől estig reptér,de ez természetes-azóta nincs más hobbim,lovon sem ültem két éve,mióta ezt a csodát választottam(nem panaszkodom:)))Világ legjobb dolga!
2010. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy elviselném amig normális mértékü és velem is foglalkozik. Nekem is van hobbim. Én nem egy gépet akarok aki elmegy dolgozni, hazajön, eszik, alszik. Akinek nincs hobbija annak mi az élete értelme? Hogy élhet valaki hobbi nélkül?
2010. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ó hogy a frász törje ki,nem kétszer küldte el...Wááá megőrít teljesen ez a mobil internet!!
2010. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

Tanul. Felnőtt fejjel kezdte el az egyetemet, közel a negyvenhez és teljesen rákattant. Alapjában ez egy jó dolog és én is példát vehetnék róla.

Viszont a könyvei annyira lekötik vizsgaidőszakban, hogy már talpig combfixben is el lettem párszor zavarva ilyenkor... Ez a része kevésbé tetszik.

2010. nov. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!