Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tolerálnátok a párotok (férjet...

Tolerálnátok a párotok (férjetek, élettárs, pasi stb) hobbiját? Ha, (Lent)

Figyelt kérdés

Tolerálnátok-e a hobbiját egy pasinak, ha 2 napot a hétből csak arra szánna és 1 nap 3-4 óra még amit erre szentel, de van ide a barátnőjére, feleségére vagy bárkijére...


Vagy ha csak minden nap 2-3-4 órát a hobbiját csinálja mondjuk a garázsban(barkácsol, fúr farag), de nem mondja meg, hogy mi az, hogy mi a terve vele... Elviselnétek? Szeretnétek?


Van mint nő saját hobbid?


2010. nov. 29. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem állandóan építkezik.8 éve vettünk egy telket, felhúztunk egy 3 szobás házat.Na, az ma már 7(!)szobás, és szerintem még nincsen vége.De miért is ne tolerálnám?Jobb lenne, ha elinná, vagy elqrvázná, esetleg eljátékgépezné?Neki ez a hobbija, ennek én csak örülök.
2010. nov. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha van ideje a családjára, miért ne lehetne ilyen hobbija.


Ráadásul ha fúr, farag az kicsit házimunka is. Tud pl. nektek széket csinálni, vagy valamit, amire szükség van.


Az pedig, hogy nem mondja meg, hogy mit csinál, nem lehet, hogy azért van, mert karácsonyra csinál valamit.


Nekünk is van hobbynk. Mi kertészkedünk. Nyáron ez is nagyon sok időt elvesz, lehet még néha többet is mint a te párodé.

Mondjuk ebbe az a jó, hogy ilyenkor együtt van a család, és ez egy közösségi tevékenység.

2010. nov. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A hobbija nélkül fél ember lenne, így tolerálom. Nekem is van hobbim, kell az a pár óra a héten, amikor az ember befelé figyel, elmerül, alkot, kikapcsol, nem figyeli az időt. Ugyanakkor a napi 4 óra túlzás lenne, mivel reggel fél 7-kor elmegy, este fél 6-ra ér haza, eszik, tehát ha este fél 7-től fél 11-ig barkácsolna, akkor már a hét közepére kipurcanna a fáradtságtól. Hét közben nem is nagyon van rá mód, hogy csak úgy elröppenjen néhány óra.
2010. nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!