Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet lebuktatni a...

Hogy lehet lebuktatni a feleséget, ha az a leszbikus bébiszitterrel kavar a férje háta mögött?

Figyelt kérdés
Csaj rengeteget van náluk, biztos forrásból tudom, hogy van köztük egy s más. Durva, de igaz és szeretném, ha ez a férje tudomására jutna. Mit tennétek? Egyenes beszéd a férjjel nem igazán jó megoldás, amíg nincs konkrét bizonyíték, amit fel lehet neki mutatni.
2010. nov. 29. 23:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez a szokásos sógornő-mocskolódás.
2010. nov. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 füves ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Nyilván szereted a tesód,és a legjobbat szeretnéd neki,de mint már előttem sokan írták,ezt nekik kettőjüknek kell megoldani. Az is lehet,hogy a húgod állítása teljesen alaptalan, és ő félre értette a helyzetet,esetleg túl élénk a fantáziája. Még ha konkrét bizonyítékotok lenne,akkor sem kellene beleavatkoznotok,mert gondolom ti sem vagytok minta példányok...

Én pl. tudtam,hogy a bátyám volt barátnője csalta a tesómat,mégsem "mártottam" be a lányt. Ha a tesóm olyan idióta volt, hogy nem vette észre,akkor meg is érdemelte...

2010. nov. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
94%
Bizonyíték nélkül nehéz dolgod lesz kérdező,előszőr probálj szerezni bizit, fótót csinálni,vagy hangfelvételt,videót csinálni,mobillal is lehet,ezeknek csak hisz,de félő,hogy akkor is te mint hirvivő leszel a mumus.
2010. nov. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
A férj lehet ennek csak örül, hogy a csaja biszex.
2010. nov. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
94%

Azt tanácsolom, hogy ne szóljatok bele a testvéretek életébe!!!...


Az meg főleg nagyon ronda dolog, hogy vendégként ott laktok a testvérednél, és ezalatt leskelődtök a sógornőtökre, rágalmazzátok (mert a bizonyíték nélküli vád az rágalom!) a saját házában?!...


Képesek lennétek felborítani a testvéretek házasságát, tényleg úgy jobban éreznétek magatokat?!


Én a testvéretek helyében többé be sem engednélek titeket a házamba!!!

2010. nov. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
50%

Természetesen lehet úgy élni, hogy a fejed a homokba dugod, és csak azzal foglalkozol, ami a te érdekedet szolgálja. Úgy látom a többiek inkább ezt tanácsolják neked..

Dönts, ahogyan te jónak gondolod! De először döntsd el, kinek akarsz jót, magadnak, vagy a bátyádnak?

Ha magadnak, akkor ne szólj egy szót sem..

Ha fontos számodra a bátyád boldogsága, akkor pedig közöld vele a véleményedet.

Az tuti, ha az én testvéremnek tudomása lenne arról, hogy a párom megcsal, és nem szólna, hanem hagyná hogy tovább ringassam magam a rózsaszín ködben.. Hát iszonyú megalázva érezném magam, ha ez kiderülne. Hogy hagyhatta, hogy hülyét csináljak magamból? Hogy hagyhatta, hogy a párom a szeretőjével +még akiknek szintén szemet szúrt a dolog röhögjenek a markukba, ahányszor találkozunk, vagy éppen szánakozzanak, hogy "Szegény ördög, ha tudná.."

Én azzal nem állnék szóba, aki ilyesmit eltitkol előlem.

2010. nov. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

ez poén!

Úgy, hogy elbújsz a szobában és rajtakapod őket! Mobillal levideózod őket! Kész ennyi!

2010. nov. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
89%

Ha ennyire kozelrol erint ez az eset, akkor gyozodj meg errol!

Amikor tudod azt, hogy kb. most egyutt lehetnek, akkor oda kell menni, de amig a sajat szemeddel ezt nem latod, addig meg a feltetezni sem szabad, mivel ez eleg komoly gyanusitas.

Csinalj meglepetest!

2010. nov. 30. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
szerintem állj a bátyád elé és mondd meg neki, mi a helyzet.Ha nem hallgat rád, akkor ennyi.Legalább neked tiszta lesz a lelkiismereted(ha tényleg csak arról van szó, hogy jót akarsz a testvérednek).De az, hogy bizonyítékokat gyűjtetek a húgoddal, miközben ők vendégül látnak titeket....hát szép kis nőszemélyek lehettek, mondhatom.
2010. nov. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg miért is nem lenne jó az egyenes beszéd a férjjel?Mert lehet, hogy ő is azt mondaná, amit mi, hogy törődj a magad dolgával??
2010. nov. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!