Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet lebuktatni a...

Hogy lehet lebuktatni a feleséget, ha az a leszbikus bébiszitterrel kavar a férje háta mögött?

Figyelt kérdés
Csaj rengeteget van náluk, biztos forrásból tudom, hogy van köztük egy s más. Durva, de igaz és szeretném, ha ez a férje tudomására jutna. Mit tennétek? Egyenes beszéd a férjjel nem igazán jó megoldás, amíg nincs konkrét bizonyíték, amit fel lehet neki mutatni.
2010. nov. 29. 23:08
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Akik normálisan válaszoltak, azoknak köszönöm! Rajta leszek az ügyön, mert nem hagyom, hogy a testvéremet átvágják főleg nem így.. Inkább azok törődjenek a saját dolgukkal, akik nem tudtak normális tanácsot adni..
2010. nov. 30. 11:16
 22/28 anonim ***** válasza:
Én tuti szólnék a bátyámnak. Mi nagyon jó viszonyban vagyunk, gondolom ti is, mert odafigyelsz a dolgokra.
2010. nov. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Két csaj ? Minden férfi álma :D

A bátyád örülne neki, főleg ha be is tudna furakodni közéjük :D

Amúgy meg ne keveredj bele, nem fog neked hinni, rosszindulatú kavarógépnek fog tartani, hacsak nem viszel szemmel látható bizonyítékokat.

2010. nov. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már rég hármasban nyomják csak te nem tudod.)) Lehet nem hiába ő a bébisitter:DDD
2010. nov. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, utolsó, ez nincs kizárva:-)
2010. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy a bátyád nem tudta rendesen kielégíteni a sógornődet. Odakint hamar rövidre-zárják az ilyesmit. Egyébként szép egy család lehettek ti ketten a húgoddal. Szerintem menjél ki te is, jól barátkozz össze a sógornővel, és amikor már bízik benned, akkor jó magyar módra leplezd le egy videófelvétellel.
2010. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire ismered a sogornodet? En mindig odafigyeltem magamra, s rengeteget dolgoztam, tehat mindig mentem, de kozben a htb-i munkat is elvegeztem es a gyermekeimet is neveltem /4gyermek/.

A sogornom meggyanusitott hogy megcsalom a paromat, de erre felhivta a figyelmet is kulon. Hova jarok, miert oltozom csinosan, miert tornazom, kinek akarok tetszeni stb.

Ennek mar 20 eve, de egy komoly veszekedes lett a vege, s azota sincs meg az a testveri jo kapcsolat kozottuk!

Nagyon meresz ez a gyanusitas, mennyi idos a hugod? Nagyon jol gondold meg, hogy hogyan avatkozol bele a testvered eletebe, mivel szereti a parjat, es nem valoszinu, hogy megtudna azt bocsajtani, hogy meggyanusitjatok, foleg ha meg alapja sincs ennek.

Mivel foglalkozik a sogorno? Erzelmekkel nem szabad jatszani, de foleg nem a masik ember erzelmeivel.

Csak azt allisd igaznak, amit a sajat szemeddel latsz! Kepzeld el, ha Teged igy meggyanusitananak, holott csak egy sima jo baratsagrol lenne szo, es nem testi kapcsolatrol? hogyan erintene?

2010. dec. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

"Ha fontos számodra a bátyád boldogsága, akkor pedig közöld vele a véleményedet."


No, ettől aztán boldog lesz. Rosszabbak vagytok mint a KGB, meg a MOSZAD együttvéve, mert benneteket a butaságotok hajt.

2010. dec. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!