Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy sosem lesz normáli...

Félek, hogy sosem lesz normális férjem, családom, mert én vagyok az a nő, akitől a nők féltik a férjüket, mit tegyek?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok. Nem vagyok cicababa, csak egy igényes ember, aki szeret csinos lenni, szereti, ha elismerést kap másoktól. Egész életemben olyan voltam, aki felrúgta a szabályokat, nem követte a tömeget, de az erkölcsömön sosem esett csorba. Jártam nővel is 2 évig, ezt sem szégyenlem, sőt, örülök, hogy része volt az életemnek. Jelenleg jó munkám van, házam, tudok utazgatni. Ami hiányzik az életemből, az az állandó kapcsolat és szeretet. Szüleim példájából adódóan nem tudom komolyan venni a férfiakat, nem tudom feláldozni a függetlenségemet. Addig érdekelnek, míg meg nem kapom őket és itt most nem a szexre gondolok. Már lassan 30 leszek és még mindig ott tartok, hogy mikor a másik fél belém szeret, én meghátrálok, nem akarok elköteleződni. Kívülről úgy látszom, mintha megkaphatnék sok embert és nem lennének problémáim ilyen téren, pedig vannak. Nem érzem magam jól így, de valami meggátol abban, hogy változtatni merjek. Nem tudom, hogy mi lesz velem, nem vagyok boldog. Mikor másokkal beszélek erről, akkor nem hiszik el, mert azt gondolják, a saját problémáik nagyobbak, az enyém jelentéktelen. Mindig ilyen nő nem akartam lenni. Szerintetek örökre egyedül maradok és nem leszek képes elköteleződni? Vagy mit kéne tennem, hogy ez más legyen? Voltam szerelmes, de amint közel voltam ahhoz, hogy komoly dolog legyen belőle, megijedtem.
2010. nov. 30. 13:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hiába talál meg bárkit is, aki akár élete szerelme lenne, ha egyszerűen Magyarul befosik a kapcsolattól, hogy ő nem azt fogja csinálni amit akar, alkalmazkodni kell, nem lehet minden héten másik pasija. Előbb a saját lelki világát tegye rendbe, ha ez megvan, UTÁNNA menjen nagyobb társaságba, ahol esetleg esélyt ad valakinek. A szerelem hiába kopog, ha nem engedi be.
2010. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Az "ilyen"? Miért, milyen vagyok? Ismersz? Nem teszek tönkre kapcsolatokat, nem használok ki embereket és nem fekszem össze mindenkivel. Aki ezeket megteszi, az az "ilyen". Egy 16 éves meg ne akarjon a nagy élettapasztalatával tanácsot adni és ne írjon nekem olyat, hogy "mert nem lesz minden héten más pasija". Te szerencsétlen hülyegyerek, mikor írtam én ilyet? Épp az a bajom, hogy nem tudok kapcsolatba kerülni senkivel, max a randiig jutok el, mert képtelen vagyok közel engedni magamhoz bárkit. Értelmezz szöveget, mielőtt írod a baromságaidat, 16 évesen szerintem már ezt gyakoroltátok az iskolában.
2010. nov. 30. 14:41
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
amúgy igaza van a Kérdezőnek, te 16 éves kis senki, ne akarj olyan bölcs lenni:) inkább máson vezesd le a bénaságodból adódó feszültséget mert szánalmas vagy. Kérdező, ne foglalkozz az ilyen parasztokkal, még éretlenek és biztos otthon nem nevelik meg őket rendesen:) neked meg több kitartás kéne és esetleg egy pszichológus. na nem azért, mert pszichiátriai eset vagy, hanem mert egy olyan embertől kéne segítséget kérned, aki érdemben tud neked tanácsot adni, hogy meg tudj nyílni másoknak.
2010. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

a kakas kergeti a tyúkot az udvarban. a tyúk gondolja, ha megállok könnyűvérűnek tart, ha futok prűdnek... hopp! elesik :D

viccet félretéve én csak annyit fűznék hozzá, hogy fiatalabb már te sem leszel, szebb sem :) ha valaki érdeklődik akkor ismerd meg, ha úgy gondolod megérdemli adj neki egy esélyt! persze könnyű mondani, főleg, hogy hasonló okból kifolyólag egyedül vagyok mint a kisujjam :) :(

23f

2010. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
És a leírtaknak mi köze van ahoz, hogy a nők féltenék tőled a férjüket? Nem értem, miért féltenék. Te is csak 1 nő vagy a sok közül, mint leírtad, elég átlagos. Nem azért nem lesz férjed, mert a nők féltik tőled a férjeiket te sokeszű, hanem azért, mert gyerekes vagy...
2010. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Neked egy talpig PUA alfa hímre van szükséged!!!

Vannak internetes oldalak keress egyet magadnak...

2010. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Azt,hogy féltik tőled a pasikat a feleségeik azt arra érted,hogy többször volt már viszonyod házas emberrel,ha nem,akkor nem tudom mi köze van ahhoz,hogy félti-e valaki a férjét tőled,vagy sem?Már azt se értem,hogy miért nem független pasival akarod elképzelni a jövődet,szóval ez elég zavaros.

Ha nem volt viszonyod,akkor teljesen logikátlan amit írsz és annak ismeretében,hogy képtelen vagy kapcsolatot kialakítani én némi személyiségproblémát látok.

Itt szakemberre van szükség,valószínű gyermekkori trauma ért,ezért is viselkedsz/viselkedtél mindig antiszociálisan.

2010. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Arról nem tehetek, ha te sem tudsz szöveget értelmezni. (Bár itt már meg sem lep:)) Rengetegszer próbált velem kikezdeni házas ember, mert én vagyok az egyedülálló nő, akiről azt hiszik, színt vihet az életükbe. Többször volt olyan, hogy egy feleség letámadt azzal, hogy el akarom venni a férjét. Persze nevetségesnek tartottam, aztán később ő is rájött, hogy ez részemről alaptalan és talán a férjével kéne elbeszélgetnie. Egyszóval, mivel sok férfi próbálkozik -néha házasok is-, úgy tűnhet, mintha egy boldog és kiegyensúlyozott ember lennék, akinek nincsenek problémái ilyen téren.
2010. nov. 30. 18:42
 19/20 anonim ***** válasza:
pszichológus, önismereti tréning, stb.
2010. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Na ,így már érthetőbb.

Egyébként tévedsz.nem azért próbálkoznak és nem az tűnik boldognak,akit csak meg akarnak fektetni.

Az azért van,mert könnyű prédának tűnsz,sebezhetőnek.

Mondom szakember kell ide.

2010. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!