Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen kilátástalan az...

Teljesen kilátástalan az életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, jelen pillanatban nincs munkám, nincs pasim, teljesen egyedül érzem magam. Eddig mindig pozitivan álltam az életemhez, mindig tudtam, mit szeretnék, de nemrég annyira bizonytalanná váltam, hogy nem érdekel semmi. Hónapok óta szinte alig mozdultam ki itthonról, az egész napom a semmiből áll és nincs olyan nap, hogy ne sirnék szinte ok nélkül. Régebben voltak néha hullámvölgyek az életemben, de azt hiszem ebből nem tudok kilábalni. Ha ilyen gondjaim voltak elég volt egy kis smink, egy új cipő vagy táska és rendbe jöttem. De most még ez sem érdekel... A legrosszabb az, hogy senkinek sem beszélhetek róla, mert senki sem hallgat meg, még a családom és a barátaim sem, mindenkinek csak addig jó még a felszint látják. Megtanultam szinészkedni mindenki előtt, de azt hiszem nem birom ezt a bezártságot sokáig... Szerintetek van valami kiút ebből? Köszönöm válaszotokat?
2010. dec. 3. 22:33
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
hát igen én is ugy voltam hogy adtam önmagam de arra senki se figyelt mikor meg játszottam az eszem arra bezzeg már mindenki vevő volt de én is belefáradtam már ebbe a színjátékba és jelenleg nekem sincs "barátom" én is megprobáltam keresni igazi barátot olyat aki megért mindenbe de rájöttem hogy egy vagy aká száz élet is kevés ahoz hogy igazi barátot találj magadnak mert nem érsz rá egész életedbe barátot keresni
2010. dec. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ajánlottam még az elején hogy küldj msn címet. Írtad, hogy nem megy. Akkor e-mailt, skypeot vagy bármit, segítek, már ha az segítség ha meghallgatlak:)

2010. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
na mi a helyzet?
2010. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!