Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz az, ha 2...

Szerintetek rossz az, ha 2 barátnő elmegy bulizni együtt?

Figyelt kérdés

A párom egyfolytában morog és bevágja a durcit, ha megtudja, hogy barátnőmmel elmegyünk bulizni. Lassan 2 éve vagyunk együtt, de engem nagyon zavar, hogy egyfolytában féltékenykedik. Soha nem voltam bulizós lány/nő. Idén nyáron mentem el kétszer a barátnőmmel szórakozni, és most ebben a hónapban megint megyünk. Szerintem nem kellene a páromnak egyfolytában azt a fejemhez vági, hogy azért megyek oda, hogy pasizzak, meg mutogassam magam(ahhoz azért elég dekorív vagyok, hogy tudjam, nagyon hamar találnék magamnak pasit, és még csak nem is a legutolsó szerencsétlent-de nekem nincs erre szükségem!!! Azért megyek, mert nem sok esélyem van elmenni bármi mást csinálni, de nekem is jogom van kiereszteni a gőzt a suli és munka mellett. Párom 10 évvel idősebb nálam, ő már túl van ezen a korszakon, sőt, ő intenzívebben csinálta mint én, nekem ez életemben kb 5. vagy 6. átbulizott estém lesz.

Megmondam neki, hogyha barátnőm férje nem féltékenykedik, akkor ő miért?


Hogyan értethetném meg vele, hogy ez nagyon idegesítő, hogy egyfolytában harcolnom kell a duzzogásával.



25-30/N


2010. dec. 4. 14:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Szóval legközelebb b..i bárba kellene mennünk m..eg fériak közé, hogy elhigyjék, nem pasizni megyünk, csak kicsit kikapcsolni..??? :(
2010. dec. 4. 21:31
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik, mintha a párod nem bízna Benned. Szerintem meg igenis jogos, ha egy lánynak igénye van arra, hogy a barátnőjével elmenjen ide-oda kettesben. Persze, lehetne menni úgy hogy többen vannak, de jó barátnőknek kell a kettesben program.


Régen nekem is volt egy barátom, aki nem kiakadt, ha kettesbe mentem volna a barátnőmmel valahová. Idővel rájöttem, hogy egész egyszerűen súlyosan kicsi az önbizalma és állandóan attól rettegett, hogy elhagyom, ezért akarta, hogy csak vele mehessek ide-oda. (Mert akkor ugye "kontroll alatt" vagyok.) De persze úgy lett beállítva az egész, hogy én vagyok erkölcstelen és megbízhatatlan, hogy nélküle mennék bulizni.


A mostani páromat az sem zavarja, ha férfi haverjaimmal kettesben megyek valahová. Eszembe nincs megcsalni őt, vele nagyon boldog vagyok. Az, hogy bízik bennem, azt jelent, hogy bízik a szerelmemben, a hűségemben, ez nagyon sokat jelent.

2010. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek abban, hogy jogos hogy a nő a barátnőjével menjen... De abban nem hogy mindenhova. Nem mindegy, hogy nappal shoppingolni,vagy teázni mennek, vagy egy alkoholgőzös éjszakába p!navadászok közé...


Ja meg hogy kicsit szemétkedjek (bocsi előre is) lehet azért "bízik" annyira az utolsóban a párja, mert neki is van takargatni valója és nem akar álszenteskedni :)

De egyetértek abban, hogy az önbizalom és a hűség ha megvan, akkor féltékenység nincs...

2010. dec. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sértőnek, megalázónak érezném, ha a párom így beszélne velem, hogy rázni riszálni stb. akarom a p.navadászoknak - csak mert szórakozni megyek a barátnőmmel.


Talán magából indul ki, hogy ennyire fél, hogy kapsz az alkalmon és megcsalod? Én biztos visszafordítanám rá, hogy ezek szerint ő is megcsal téged, amikor a haverjaival elmegy sörözni.


Ezek szerint akkor is ilyeneket szól be, ha vele vagy - engem ez idegesítene. Burkát nem akarnak rád adni? Bár lehet, akkor se bízna benned.


A piszkos múltját ne vetítse már rá egy normális nőre, ne Te szívj miatta.

2010. dec. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó: én meg azt tartom fiúként álszenteskedésnek, mikor a lányok órákat sminkelnek a tükör előtt, kiválasztják azokat a ruhákat, amikben a legnőiesebbek, aztán elmennek olyan helyre, ahol csak fiatalok vannak és nagy mennyiségben egyedülállóak, aztán ezt "szórakozásnak" nevezik. Nincs az az isten ami ezt bemagyarázná, hogy semmi szexuális indíték nincs emögött... Szexuális alatt nem azt értem h dugni mennek, csak azt, hogy igenis vágynak a fiúk figyelmére lányok, igenis kell nekik a visszajelzés, hogy jó nők és ezért mennek bulizni, mert ezt ott megkapják a fiúktól. Könnyen meg lehet engem cáfolni, csak mutass olyan lányokat, akik a barátnőikkel eljárnak éjjelente szórakozni és rendszeresen olyan helyre járnak, ahol nincsenek fiúk...
2010. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sarkosan és még mindig rosszindulatúan nézed - ha egy nő élvezi, hogy jól néz ki, az nem feltétlenül konkrétan a férfiakra irányul. Nyilván mindenki vágyik az elismerésre - az emberektől általában - , hogy jól néz ki (illetve erre az érzésre) de ez magához a kikapcsolódáshoz tartozik, hogy szép ruhát vesz, kicsinosítja magát, stb. Ennyire sajnálni tőle, hogy egyszer nem otthon van mackóban a tv előtt a párjával, áhhh.... Arról nem is beszélve, hogy pl. ha együtt mennek, sok esetben a férfi is élvezi, hogy mások elismerik, csinos a barátnője. Akkor sem arra gondol, hogy a nő másokkal akar dugni, csak arra, hogy vonzó, és ezt mások is észreveszik.

00.28

2010. dec. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
23%

Igazából igazad van utolsó :)

Talán annyiban le tudnám zárni a témát, hogy egy párkapcsolatban lévő nő ne menjen bulizni a párja nélkül. Meg a férfi se.

Buli alatt éjjeli, szórakozóhelyen folytatott többség által alkohollal lazított zene kíséretében tánc közbeiktatásával véghezvitt tevékenységet értek.


Összefoglalnám annyiban az álláspontom, hogy aki a fenti buli definíció mellett jár bulizni a barátaival vagy barátnőivel a párja nélkül az valamit nem kap meg a párjától ami jól esne neki, illetve ha a párnak a másik fél ilyen irányú szórakozása nem tetszik (féltékeny) akkor nincs elég önbizalma, hogy ő elég jó a párja számára.

2010. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nos,a dolog megoldodott..mivel bulizás előtt enyhén fájta torkom(azt hittem, hogy csak a növő bölcsességfogam miatt)és mint kiderült barátnőm is kezdett szarul lenni éjjel, kb 2 óra tánc múlva már mentünk is haza. Annyira beteg lettem+mamám bitang erős fájdalomcsillapítója,hogy kis kihagyásokkal de egész nap aludtam. Még most is lázam van-ezt gyorsan begépelem és megyek tovább "haldokolni"-tegnap este is már volt,megmondtam a páromnak, hogy ennyire betegen nem tudok elmenni színházba, amit pedig én néztem ki, nagyon vártam!-nagyon készültem.

Expárom-ugyanis ezután szakítottam vele-feljött a jegyekért-mertmondtam neki, hogyha akar menjen el anyukájával-annyit bökött oda telefonban, hogy: elkészültél? mire mondtam,hogy beteg vagyok! erre: tegnap bezzeg nem voltál! és rámvágta a telefont...

majd feljött a jegyekért, annyit bökött oda, hogy szia.


Mindketten csináltunk dolgokat,ami a másiknak rosszul esett a kapcsolat elején(bonyolult). Mondtam neki, hogy próbáljunk túllépni ezeken, én szeretnék tiszta lappot kezdeni..de egyfolytában a múltat az orrom alá dörgöli...pedig neki sem kevesebb a sara, csakhogy én ezt nem akartam vele sem éreztetni sem felhozni, mert akkor csak büntetem-de ez így idegileg felőröl... :(

2010. dec. 6. 11:11
 19/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


ha van kedved, írd még meg a fejleményeket. Hát, mindenesetre elég gáz módon járt el a párod.


Furcsa, hogy itt a válaszolók nagy része azt írta, ne járjon kettesben szórakozni a barátnőjével a párkapcsolatban élő nő. Jó, persze az fura lenne, ha minden hétvégén a barátnőjével menne el, párjával meg soha, de könyörgök!!! -- néhány alkalomról van csak szó. Ez miért ne férne bele?


Jobbulást, kérdező.


27/N

2012. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
55%
Ha nekem azt mondaná a párom, hogy egy párkapcsolatban egyedül ne járjon el szórakozni a nő, úgy hagynám ott, hogy csak na!! Én is és párom is eljárunk külön külön, sőt én "elvárom", hogy eljárjon. Ne legyen begyöpösödött nyugdíjas, aki nélkülem semmit nem képes csinálni. Azért mert valaki kapcsolatban van, adjon fel minden mást? A nagy ....-t...
2012. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!