Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal úgy döntöttünk,...

A párommal úgy döntöttünk, hogy a házunkban a szobát kiadjuk a legjobb barátunknak. Lehet ebből bármi problémánk?

Figyelt kérdés

Anyagilag nagyon jól fog jönni. Főleg ezért gondoltunk erre a megoldásra. De én attól félek, hogy nehogy a barátságunk rámenjen a sráccal, vagy a párom és köztem ne legyen semmi probléma. Akadhat ebből?

Tanácsok? Vagy valami?


2010. dec. 5. 21:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi egyetem alatt két évig éltünk így együtt. Semmi problémánk nem volt belőle, most nyáron is lakott nálunk barátunk,ezzel sem volt semmi gond.
2010. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szabályokat le kell fektetni, akár ki is lehet írni egy papírra :D

ha ezeket nem tartja be, akkor szépen el lehet bocsájtani.


ha van egy külön zuga, ahol elvan egyedül, és nem a nyakatokon tenyészik egész nap, akkor nem lesz gáz.


meg az sem utolsó, hogy ezzel kicsit beljebb lesztek anyagilag.

2010. dec. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

èn többször, több sráccal is laktam 1 albérletben/koliban. Semmi problémám nem volt velük. Egyiknek sem volt a takarítás a hobbija, de ha csinálsz 1 beosztást, akkor azért kitakarítanak.

PErsze más a szituáció, ha 1 pár, és 1 szóló él együtt. De szerintem meg lehet oldani. A pároddal kell megbeszélned, hogy mennire zavarna benneteket egy harmadik személy jelenléte? Pl. nappaliban 2esben összebújva tv nézés? Romantikus vacsi otthon? Közös fürdö a pároddal? Nem feszélyezne benneteket, hogy egy harmadik fél bármikor megjelenhet?

Illetve, hogy öt nem zavarná-e, hogy benneteket megzavart?

2010. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!