Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom? Vagy nekem lenne...

Túlreagálom? Vagy nekem lenne igazam?

Figyelt kérdés
Párommal 5 hónapja vagyunk együtt. Az egyik legjobb barátja az egyik exe, akivel ha nem velem, vele van. Mikor szóltam neki csak annyit mondott h nincs és nem is lesz köztük semmi és én vagyok a legfontosabb, de mikor kérdeztem hogy miért szakítottak nem akarta elmondani, mondván nem szereti belekavarni a múltat a jelen kapcsolatába, holott más exeit elmondta. Mondtam neki hogy biztos csak azért nem mondja el mert még mindig ilyen jóban vannak, ezt elismerte. Végül nem faggattam, de úgy érzem hogy kitért ezzel és ő fontosabb neki. Tényleg sokat vannak együtt, kulcsa is van, és bármikor ha nem velem akkor vele van. Akar ő velem lenni de én nem mindig érek rá, és nem is mondhatom azt neki h ne találkozzanak, csak annyit mondtam hogy ne ennyit. Nem kéne zavarjon? Próbáltam már de 2 napja megőrülök tőle (még nem beszéltem vele azóta erről, előbb tudni akarom hogy hülye vagyok-e hogy ez zavar)
2010. dec. 9. 12:53
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Senki nem tudhatja, ő mit érez, ha te sem tudod, egy vadidegen pláne nem, szóval azért ne vedd szentírásnak.
2010. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Tényleg szeret. Külföldön dolgozik, és úgy alakult hogy 3 napig nem volt munka, hazajött csak miattam 3 napra úgy, hogy rajtam kívül senki nem tudott róla hogy hazajött... Már nem zavar annyira, azt hiszem jól esett hogy legalább leírhattam nektek mit érzek
2010. dec. 16. 16:03
 33/33 anonim ***** válasza:

Na mi a helyzet kedves kérdező?

Jól alakultak azóta a dolgok?:))

2011. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!