Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszolgáltatott helyzetben?

Kiszolgáltatott helyzetben?

Figyelt kérdés

Lassan 7 éve élek együtt a párommal. Kisbabát várunk. Albérletben lakunk. Én már 5 hónapja táppénzen vagyok veszélyeztetett terhesség miatt. Havonta kapok 32ezer forintot. Ő vállalkozó. Rá hárul most az anyagi problémák megoldása. Ma kiderült, hogy 2 hónapja nem fizette ki az albérletet, nekem meg azt mondta, hogy ki van fizetve. Elméletileg 10naponta kap 100ezer forintot. Az albérletünk kb. havi 90-100ezer forint. Hónapok óta nem láttam nála max. 10-20ezer forintnál többet. Hogy megkapja-e a pénzt, vagy nem, nem tudom.

A lényeg az az, hogy hatalmasat csalódtam most benne, hogy nekem 2 hónapja hazudik. Itt vagyok egy babával a pocakban, jövedelmem szinte nincs, ami van, az nagyon kevés. Nem tudok már benne megbízni, úgy érzem, nem akarok egy ilyen emberrel együtt élni. Azt nem akarom, hogy csak a gyerek kössön össze minket. Ha tehetném, csapot papot itt hagynék, és elmennék. De pénzem nincs rá, ebből a kevésből még egy szobát se tudok kivenni, nemhogy élni is valamiből. Menni nem tudok sehova, se a szüleimhez, se sehova. Ti mit tennétek a helyemben?

Bocsi, ha kicsit kacifántos, próbáltam nagy vonalakban összefoglalni a nem túl egyszerű helyzetet...


2010. dec. 11. 17:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ez számomra nem magyarázat. Sokkal nagyobb "kárt" csinált ezzel, hogy így derült ki, mintha elmondta volna előre, és akkor tudom mire számíthatok. És erre már rég rá kellett volna jönnie a hosszú évek alatt...
2010. dec. 12. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!