Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj van a lányommal? Minden...

Baj van a lányommal? Minden este bezárkózik a szobájába zenét hallgat, aztán trikóba és cicanadrágba van itthon.

Figyelt kérdés
És közbe sötétbe táncol akár 1-2 óráig... és olyan jól érzi utána magát... tiszta boldog.. utána megint szomorú lesz... Barátja nincsen.. Depressziós lenne? 17 éves. Köszönöm a válaszokat.!
2010. dec. 14. 19:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nem füvezik?
2010. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Depressziós... a táncot kivéve én is így éltem ki magam, mikor depressziós voltam. 20/L
2010. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%

-.- nincs semmi baj vele...ő ezt szereti és kész fogadd el.

16/L

2010. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell az ördögöt a falra festeni. Miért füvezne?

Velem is volt olyan, hogy tök jó kedvem volt,meg legszívesebben táncoltam volna, aztán megint szar.De mindennap ez van? Milyen gyakorisággal fordul elő?

2010. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Én is ezt szerettem volna kérdezni. Esetleg nem lehet, hogy drogozik? De ha mégsem, a kamaszoknál természetes a hangulatváltozás. Egyébként én is kamasz vagyok, nagyon szeretek zenét hallgatni, bezárkózni, és táncolni, szóval ezzel semmi gond nincs. Lehet, hogy aztán azért szomorú, mert a zenénél táncolt, felszabadult, és lehet, hogy elfáradt, vagy csak egyszerűen sok a házija. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni :)))
2010. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy legalább egy dolog boldogságot hoz neki. Lehet, hogy a tánc nélkül már zombi lenne.

Támogatnám, hogy akár 2x is tegye egy nap. A zenéjét pedig én is hallgatnám, hogy ne kelljen a szobájába mennie.

2010. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

TELJESEN normális mindez egy 17 éves lánynál!

Keresi önmagát, próbálja rendezni az érzéseit, gondolatait, és szüksége van egyedüllétre, szüksége van az érzelmei kifejezésére (zenehallgatás, tánc). A hormonjai akár a jojó, fel-le, fel-le (lásd öröm és szomorúság váltakozása), akár a többi korabelinél. Ebben a korban sokan magányosak, és úgy érzik, nem érti meg őket senki (lásd, nem talál barátokat).

Jó lenne, ha legalább az anyukája megértené.

2010. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mindennap ezt csinálja! Nem füvezik... De utána lenyugszik, és nyugodt marad. illetve szomorú...
2010. dec. 14. 19:13
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben nem látok semmi furcsát.
2010. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

Biztos szerelmes.:) ilyenkor az ember egyrészt boldog mert szerelmes, másrészt szomorú, mert lehet, hogy reménytelennek látja a dolgot... velem is előfordult már.

16/L

2010. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!