Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kutat az anyám a szobámb...

Miért kutat az anyám a szobámban, a kabátomban és a kocsimban?

Figyelt kérdés

Amikor nem vagyok itthon mindig kutat, észrevettem, hogy minden tárgy máshogy szokott lenni, a kabátomban is turkál amikor alszom, kiveszi a pénztárcámat, ott is rendezget kártyákat, megszámolja a pénzem.A kocsim kesztyűtartójában is turkál, volt, hogy összetört egy cd-t.Már többször szóltam neki, hogy ne kémkedjen utánam, de mint ha meg sem hallotta volna, annyira idegesítő már.

20f


2010. dec. 17. 17:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Bocsi de én húszévesen nem kértem engedélyt semmire,de mondjuk nem is ők tartották el a fenekem...
2010. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Tudom hogy félt és aggódik, de felnőtt vagyok mint ő, önálló döntésekkel, tudok vigyázni magamra és másokra is, de ő ezt nem akarja elfogadni, még a szüleimmel élek mert nincs elég pénzem elköltözni, így nem tehetek mást, de azért elvárom, hogy ne nézzen egy 5éves gyereknek akit félteni kell.Ha nekem lenne gyerekem én is félteném, de csak amíg nem nő fel.
2010. dec. 17. 19:05
 23/26 A kérdező kommentje:

19:04

Nem lehet mindenki olyan tökéletes és felsőbbrendű mint te.

2010. dec. 17. 19:10
 24/26 anonim ***** válasza:
én így látatlanba is megmondom neked, hogy azért, mert az anyád egy perverz állat, pedig még a kérdést sem olvastam végig
2010. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Áhh, valamelyik előző vagyok. Nem kell rögtön megvenned életed házát, mert még nincs meg a család se, és miből tartanád fenn meg minek? :D A legtöbb fiatal úgy kezdi, hogy kibérel egy szobát egy lakásban, esetleg ha van olyan haverod, akkor vele vesztek ki egy kis lakást, olcsón meg lehet úszni, én egyetemistaként szobát rezsivel együtt bérlem 25k-ért, persze van olcsóbb meg drágább is. Nem laksz teljesen egyedül ugyan (bár sokszor jó is), de az önállósodás érzését megadja, mert nem kell mindenről beszámolnod anyucinak. Ha csak ez tart vissza a költözéstől. :D

Jobb megoldást még mindig nem tudok, bocsi.

2010. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
nem kell rögtön 100ezerért lakást bérelni,lehet szobát is a negyedéért akár!jobb ha költözöl,mert ennek így nincs értelme!az én anyum is féltett minket,de ilyeneket nem csinált,tiszteletben tartotta,h van magánéletünk!
2010. dec. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!